Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумні новини: у Гіларії Болдвін стався викидень

Дружина актора Алека Болдвіна повідомила підписникам свого Instagram сумну новину, вона втратила свою п'яту дитину.

П'ять днів тому Гіларія вперше розповіла про п'яту вагітність, не приховуючи від шанувальників, що минала вона дуже непросто. Тоді жінка говорила, що перебуває на межі викидня.

Хилария Болдуин
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін

"Сьогодні на УЗД мені повідомили, що серцебиття малюка більше немає... Все скінчено...На щастя, поруч зі мною серця моїх рідних людей, турботою яких я оточена і мені так пощастило.Дякую вам за вашу підтримку, за те, що поділилися зі мною своїми історіями. Разом ми сильніше...Я сподіваюся, ми продовжимо розмовляти на цю тему і будемо триматися разом в радісних і складних моментах життя. Бажаю всім любові", - написала Болдвін у своєму новому пості в фотоблогу.

Хилария Болдуин_2
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін з дітьми

Раніше знаменитість пояснила, чому, знаючи, що її п'ята дитина може не вижити, вона вирішила розповісти свою історію світові. Вона сказала, що деяким жінкам важливо ділитися своїми почуттями, а хтось переживає цей біль в собі. Але жінки заслуговують на те, щоб мати можливість зробити все для свого зцілення.

Хилария Болдуин_1
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін з дітьми

Нагадаємо, свого четвертого сина Ромео Гіларія народила в травні 2018 року. Також у них з Алеком є ще троє старший дітей – двоє синів Томас і Леонардо і дочка Кармен.

Алек и Хилария Болдуин
Getty Images
Алек і Гіларія Болдвін

Залиште свій коментар

Вибір редакції