Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Так романтично: Шакіра і Жерар Піке зробили селфі на автомийці

Всупереч чуткам, які регулярно циркулюють про те, що Шакіра і Жерар Піке на межі розлучення, пара демонструє шанувальникам, що в їхній сім'ї все гаразд.

42-річна співачка поділилася з підписниками дуже милим знімком, на якому вона зображена в обіймах свого 32-річного коханого – футболіста Жерара Піке. Пара зробила селфі на автомийці, а в підпису до нього Шакіра так і написала: "Обнімаємося, поки миється машина".

Знімок зібрав близько півтора мільйона лайків і величезну кількість коментарів. Більшість з них про те, які ж милі Шак і Жерар і чому вони так рідко діляться подібними знімками. До речі, ви помітили, що кохані носять однакові кросівки?

Шакира и Жерар Пике
Інстаграм Шакіри
Шакіра і Жерар Піке

Можливо, пара дотримується думки, що щастя любить тишу? Востаннє ми бачили подібне фото в Instagram співачки в грудні 2018 року під час відпочинку.

Шакира и Жерар Пике
Інстаграм Шакіри
Шакіра і Жерар Піке

Нагадаємо, нещодавно співачка також потрапила в об'єктиви іспанських папараці біля суду, де відбувалося слухання з приводу плагіату її пісні La Bicicleta. Суд поки рішення не виніс, але Шакіра мала щасливий вигляд цього дня.

Шакира
Getty Images
Шакіра

Залиште свій коментар

Вибір редакції