Тепер офіційно: щорічне Victoria's Secret fashion show скасували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білизняний бренд Victoria's Secret офіційно підтвердив інформацію про те, що його щорічне шоу цього року не відбудеться.

Ще влітку в пресі з'явилася інформація про те, що шоу може не відбутися, тоді в пресі про це проговорилася модель Шаніна Шейк. Модель не є "ангелом" VS, але неодноразово брала в ньому участь. Ось що вона розповіла виданню The Daily Telegraph: "Цього року, на превеликий жаль, шоу Victoria's Secret не відбудеться. Це дуже незвично, тому що в цей час я і інші дівчата вже починали готуватися до нього. Однак я впевнена, що в майбутньому ця ситуація зміниться", - сказала модель".

Шоу Victoria's Secret_3
Associated Press
Шоу Victoria's Secret

Вчора головний фінансовий директор і виконавчий віце-президент L Brands, Стюарт Б. Бергдерфер, власник бренду заявив, що шоу було важливою частиною бренду, але їм також важливо розвивати маркетинг. "Це бізнес, у якого були труднощі протягом декількох років. Нам знадобиться якийсь час, щоб стабілізувати ситуацію і повернути добре ім'я бренду. Найголовніше для нас - це якість самого товару, якість нашого виконання і продажі в магазинах і в інтернеті", - свідчить його заява.

Шоу Victoria's Secret_1
Associated Press
Шоу Victoria's Secret

Повідомляється також, що зараз у компанії великі фінансові труднощі. Її акції впали, продажі знизилися, а торішнє шоу, що відбулося в Нью-Йорку, отримало найнижчі рейтинги за всю його історію.

Шоу Victoria's Secret_2
Associated Press
Шоу Victoria's Secret

Що ж залишається сподіватися на те, що бренд впорається з цими труднощами і знову буде радувати публіку своїми красивими та масштабними шоу.

Фотогалерея "Ангели" і зіркові гості на афтепаті Victoria's Secret Fashion Show (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції