Тепер євреї: у новому "Сексі і місті" дуже невчасно пролунав жарт про Голокост

Дата публікації
Перегляди
6656
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тепер євреї: у новому "Сексі і місті" дуже невчасно пролунав жарт про Голокост

Сара Джессіка Паркер / Фото: Getty Images

Жодна серія цього шоу не обходиться без скандалу. Схоже, перед запуском шоуранерам треба було уважніше прочитати сценарій.

27 січня в ефір вийшла дев'ята серія серіалу "І просто так…", який є продовженням "Сексу і міста", що виходив на екрани від 1998 до 2004 року. Перед запуском сиквела протягом тривалого часу актори серіалу часто згадували в різних інтерв'ю, що в серіалі нульових їм не вистачало расової та гендерної різноманітності. Синтія Ніксон, яка грає Міранду, взагалі заявила, що не знімалася б у сиквелі, якби до сценарію не внесли зміни.

Що ж, зміни внесли, але з кожною новою серією здається, що акторки не читали сценарій перед тим, як погодитися на знімання, а сценаристи, які його написали, вирішили образити якнайбільше націй. Річ у тім, що в кожній новій серії знаходяться недоречні моменти та жарти, наприклад, на 6-й епізод шоу образилися представники індійської культури через помилку костюмерів, у 8-му епізоді російських дівчат, які можуть дозволити собі житло в дорогих районах, назвали повіями, а в 9-й серії вирішили вставити жарт про Голокост.

За сценарієм, друг-гей Шарлотти — Ентоні Марантіно приводить на вечерю свого нового бойфренда, і коли той дізнається, що прийшов у будинок до євреїв, заявляє: "А ви знали, що Голокосту насправді не було?"

Епічність ситуації полягає в тому, що вийшла ця серія у Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Багатьох глядачів обурив і жарт, і те, в який день він пролунав:

Також своє невдоволення глядачі висловили і в Instagram. Під останнім постом на офіційній сторінці @justlikethatmax багато хто почав залишати свої думки з цього приводу. Деякі зазначили і жахливість того, що режисери взяли гея на роль людини, яка заперечує Голокост, коли геї також були жертвами.

"Використання геноциду для комедійного моменту не означає вшанування Дня пам'яті жертв Голокосту. Антисемітизм і гомофобія неухильно зростають, і, як єврейка, я маю справу з такими людьми щотижня. Заклик людей "забиратися" нічого не дає, окрім того, що вони дозволяють іншим людям більш відкрито говорити про свій фанатизм. Що ще гірше, вони використали гея для ролі того, хто заперечує Голокост, коли геї також були жертвами";

"Поганий час з боку автора, щоб хтось сказав, що Голокосту ніколи не було, коли це День пам'яті жертв Голокосту";

"Я ще не бачила і не впевнена, що хочу. Шоу просто жахливе";

"Ви, хлопці, неосвічені. Просто прочитайте коментарі ваших відданих глядачів, хахах. Досить дозволяти молодим сценаристам та продюсерам керувати серіалом з такою багатою історією. Трохи нової атмосфери — це добре, але ми всі тут не просто так. Слухайте і вчіться. Ми всі тут дуже відкриті".

Читайте також:

Наступна публікація