Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Топлес на пляжі: "ангел" Кендіс Свейнпоул поділилася новими знімками з відпочинку

Кендіс Свейнпоул знову поділилася з шанувальниками пляжними фотографіями.

Повертатися додому до Америки Свейнпоул не поспішає, насолоджується теплими променями сонця засмагаючи на пляжі в бікіні. А тепер ось ще й ділиться знімком, де зображена топлес.

Позує манекенниця на тлі коричневого полотна, прикривши груди рукою і заплющивши очі вона ніби насолоджується моментом. "Відчувати – значить мати фізичне або емоційне відчуття", - написав у підпису до світлини модель.

Кэндис Свэйнпоул_3
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул

На іншому фото Свейнпоул зображена в білому бікіні і з гарним намистом на шиї, поруч з нею маленький білий пес, а фотографує дівчину якийсь чоловік.

Кэндис Свэйнпоул_2
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул

Але не тільки на пляжі розважається Кендіс на відпочинку. Вона також показала образ, де зображена в прозорій максі-сукні та грубих черевиках, а на її обличчі насичений макіяж. Ось тільки куди зібралася в такому вбранні модель, на жаль, не розповіла.

Кэндис Свэйнпоул_1
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул

Нагадаємо, після того, як стало відомо, що Кендіс і батько її синів Герман Ніколі розлучилися, дівчина стала багато часу проводити на відпочинку. А ось знімки своїх синів в Instagram тепер модель публікує рідко.

Фотогалерея Кендіс Свейнпоул і її круїзна колекція Tropic of C (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції