Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренери "Голосу країни" на презентації нового сезону: MONATIK у картатій сорочці, Дан Балан у чорному плащі

Артисти представили дев'ятий сезон вокального шоу.

Вчора у київському планетарії відбулася прем'єра дев'ятого сезону шоу "Голос країни". Гості заходу мали можливість побачити найцікавіші епізоди шоу.

На презентації були присутні двоє тренерів проекту: MONATIK та Дан Балан.

MONATIK постав у довгій червоній картатій сорочці, чорних джинсах та кросівках.

MONATIK_3
MONATIK

Свій стильний образ він доповнив улюбленим аксесуаром – чорною шапкою.

MONATIK_6
MONATIK
MONATIK_1
MONATIK

Дан Балан надав перевагу total black: плащ, футболка, рвані джинси і пов'язка на голову. Його лук завершили темні окуляри.

Дан Балан
Дан Балан

Артисти виступили перед присутніми.

""Голос" для мене - це максимальна імпровізація. Ти ніколи не знаєш, що трапиться, куди все обернеться, як відбудеться, тому що самі учасники пишуть сценарій, самі учасники створюють це шоу, а ми просто допомагаємо, намагаємося кудись направити. Але в підсумку виходить дуже цікаво, ми з вами спостерігаємо дуже класний старт шляху, а для когось і продовження.

"Голос" - це про мрію, про мотивацію. Тому для мене велика честь сидіти у цьому кріслі знову. Спасибі велике, що удостоїли такої радості, цих переживань і такої величезної відповідальності. Це приголомшлива пригода. Ми всіх запрошуємо вас до цієї пригоди", - сказав MONATIK.

MONATIK_2
MONATIK

А коли свою промову виголошував Дан, MONATIK почав імпровізувати – грати на фортепіано. Вийшло дуже цікаво.

"Як же мені приємно вступити до цієї прекрасної сім'ї. Я давно хотів ось таку – прекрасну теплу українську родину. Ніколи не було такої. Коли я зробив перший крок до цього проекту, я відчув, що немає більше кордонів між мною та Україною", - зізнався Балан.

Нагадаємо, у неділю, 20 січня, на каналі "1+1" відбудеться прем'єра дев'ятого сезону "Голосу країни". Тренерами проекту також стали Тіна Кароль і Потап.

Залиште свій коментар

Вибір редакції