У боді і колготах в сітку: Катерина Кухар продемонструвала сучасний образ Кармен

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прима-балерина вирішила поекспериментувати і знялася у цікавій фотосесії.

Напередодні вистави "Кармен-сюїта", яка відбудеться 2 листопада у Києві, а після і в інших містах України, Катерина Кухар знялася у гарній фотосесії.

Ця фотознімання – фантазія, де ми можемо подивитися, який би мала вигляд сучасна Кармен, якби балетну постановку робили в наш час.

Екатерина Кухар_1
Катерина Кухар/Прес-служба

Виставу "Кармен-сюїта" вперше було представлено глядачам у 1967 році. Біля витоків задуму балету з опери "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Глядачі постановку зустріли з неймовірним захопленням, а от уряд тоді критикував приму за надмірну сексуальність рухів і за відверті вбрання, а сам балет намагалися заборонити.

Фотограф Аркадій Курта запропонував варіації на тему того, якою могла б бути сучасна Кармен і створив свої фотографії.

Екатерина Кухар_2
Катерина Кухар/Прес-служба

Катерина постала на знімках у чорному боді з оголеними плечима, колготках в сітку і пуантах. Волосся зібране в пучок, а на обличчі - гарний макіяж з акцентом на очах.

"Я дуже люблю образ Кармен у балеті. Мені здається, що сучасна Кармен може бути різною. І в довгій білій сукні, і в чорному боді. Але вона завжди з гордо піднятою головою, як у балеті, так і в житті.

Кармен у балеті - це жінка протест і виклик. Це читається у різких і чітких рухах, з гострою сучасної пластикою. Це акцент на руках, немов сама Кармен промовляє: "Дивіться на мої руки! Заради вашої ж безпеки!". Це насмішка, яку можна побачити в русі плечей і погляді. Текст в балеті Кармен - це контраст, де жіночність і сексуальність йдуть паралельно", - розповіла Катерина.

Нагадаємо, Олександр Стоянов і Катерина Кухар знялися у кліпі Mari Cheba "Ангели". Ідея відеороботи базується на сучасному українському балеті "Діти ночі", надихнувшись його сюжетом, атмосферою, ідеєю Марі Чеба написала пісню "Ангели".

Фотогалерея Балет "Жизель" з Катериною Кухар (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції