Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У червоній футболці і шкірянці: привабливий Олег Винник на обкладинці журналу

Артист з'явився на обкладинці глянцю і розповів в інтерв'ю про найважливіших людей в його житті, відповідальность, зраду і найкращі компліменти.

Напередодні великого сольного концерту Олега Винника у столичному Палаці спорту, який відбудеться 21 листопада і стане завершальним акордом у масштабному турі "Роксолана", артист з'явився на обкладинці спецвипуску журналу "Отдохни" і дав інтерв'ю виданню.

Олег Винник
Олег Винник

На обкладинці Олег постав у червоній футболці зі своїми ініціалами OV та з чорною косухою на одному плечі. Розпущене волосся, легка щетина і привабливий погляд доповнили його образ.

Співак поділився цікавими фактами про дитинство, свою творчість, правила життя і близьких людей.

Сьогодні психологи і соціологи на повному серйозі вивчають "феномен Олега Винника", розгадують секрет його успіху. На що музикант говорить: "Поки вони вивчають, я працюю. Ну, якщо людям більше нічим зайнятися, як тільки мене вивчати, значить, будемо вважати, що я популярний".

Олег Винник_4
Олег Вінник/Прес-служба

Нижче наводимо найзнаковіші висловлювання виконавця, опубліковані на сторінках глянцю, які розкривають його життєві принципи.

"Не дай Боже втратити почуття реальності і загратися. Є артисти, у яких зриває дах, і вони живуть у сценічному образі, думаючи, що так буде завжди. Але будь-який твій рух може спрацювати як за, так і проти. Сьогодні популярність є, а завтра її немає".

"Я живу для того, щоб дарувати зі сцени свою творчість і любов".

Олег Винник_3
Instagram Олега Винника
Олег Винник

"Коли ти любиш жінку і дорожиш нею, задумаєшся, чи варті три хвилини "походу наліво" зруйнованих стосунків. Очима я можу кожну жінку оцінити за 2 секунди, помилуватися... Будь-який чоловік так дивиться на жінок: з інтересом, оцінюючи. Але це не зрада. Так, ти можеш фантазувати про щось - думаю, це багато разів в день роблять як чоловіки, так і жінки. А от нести відповідальність за свої вчинки – велика справа".

"Для мене найкращий комплімент – це визнання публіки і коли мої пісні допомагають людям жити. Наприклад, моєму продюсеру Олександру Горбенко зателефонувала жінка, яка перенесла рак, він дав мені трубку, і вона розповіла, що мої пісні допомогли їй впоратися з хворобою. До цього артистові потрібно дорости, а хтось, можливо, ніколи і не почує таких слів. Це найцінніше, просто мурашки йдуть тілом".

Олег Винник_3
Олег Вінник/Прес-служба

"Я пишаюся тим, що я з села. Я виріс там і пізнав життя. Із задоволенням приїжджаю до села до родичів, де у мене залишилася сестра і племінниця. І я розумію, що це за життя і як працюють люди в селі. Це моє повітря, моя земля".

"Найважливіші люди – мої близькі. Але абсолютно всі люди, які зустрічалися мені на шляху, були важливі. Навіть якщо людина транслює негатив по відношенню до мене, це ж можна вважати уроком. Думаю, що всі ці люди надсилаються для того, щоб я щось зрозумів, пізнав, зробив якісь висновки, засвоїв уроки".

Фотогалерея Образи Олега Винника (24 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції