У кроптопі і незвичайних штанах: Майлі Сайрус заскочили після репетиції

У кроптопі і незвичайних штанах: Майлі Сайрус заскочили після репетиції

Майлі Сайрус / Getty Images

Зовсім скоро вона з'явиться в ефірі зі знаменитим винахідником, тому ретельно готується.

28-річна американська співачка Майлі Сайрус справжня королева епатажу. Дівчина не боїться зухвало одягатися, робити яскраві макіяжі і сміливо висловлювати свої думки. Кілька днів тому її сфотографували дорогою на репетицію для Saturday Night Live — вечірньої музично-гумористичній передачі на каналі NBC. Тоді дівчина здивувала вибором вбрання.

Майлі Сайрус / Getty Images

Вчора ж Майлі надала перевагу спокійнішому луку. Співачку заскочили, коли вона виходила з репетиції. На Майлі був кроптоп, двоколірні широкі штани і блакитна замшева куртка з торочкою. В руці дівчина несла чорну сумку, яка чудово поєднувалася з її масивними туфлями.

Майлі Сайрус / Getty Images

Волосся співачка уклала в недбалу зачіску, а на обличчі в неї була захисна чорна маска. Вона з радістю сфотографувалася з декількома шанувальниками, які чекали її біля входу, і дала кілька автографів.

Майлі Сайрус / Getty Images

На репетиції Майлі їздить не просто так, адже вже завтра, 9 травня, вона з'явиться в Saturday Night Live разом з підприємцем Ілоном Маском, який виступить в ролі запрошеного ведучого. Він, до речі, теж зараз мешкає в Нью-Йорку і навіть був помічений після вечері зі своєю коханою.

Ілон Маск / Getty Images
Граймс і Ілон Маск / Getty Images

Читайте також: У чорному вбранні і на шпильках: Майлі Сайрус переспівала культову пісню гурту Queen