Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У майці і з хвостом: Олег Винник показав фото зі спортзалу

Артист активно займається спортом і мотивує це робити інших.

Олег Винник у своєму насиченому концертному графіку знаходить час на спорт, щоб підтримувати себе у хорошій фізичній формі.

В Instagram артист опублікував світлину зі спортзалу, на якій він зображений у чорній майці, спортивних штанях і з зав'язаним у хвіст волоссям. У руці він тримає млинець від штанги.

Олег Винник_1
Instagram Олега Винника
Олег Винник

"У спорті головне - не зупинятися. Бадьорого ранку!" – написав під фото Олег, мотивуючи своїх підписників робити це також.

Ще Винник виклав кілька цікавих кадрів, де він зображений за синтезатором.

Олег Винник_4
Instagram Олега Винника
Олег Винник

Розпущене волосся, легка щетина, красива усмішка, сонцезахисні окуляри у стильній оправі і чорна куртка – у такому образі Олег дуже привабливий.

Олег Винник_3
Instagram Олега Винника
Олег Винник

"Спасибі музико тобі. Ти сіль моєї сльози, ти неземна...", - підписав кадр артист.

А "вовчиці", своєю чергою, під фото зізналися у коханні Олегу.

"У такому образі маєш вигляд, як герой бойовика. Я люблю тебе, Олеже", "Ми тебе дуже сильно любимо, щастя ти наше дороге", "Олеже, дякую вам за прекрасні пісні. Будьте щасливі і творіть нові пісні", "Ваша музика для мене все", - залишили у коментарях шанувальники Винника.

Нагадаємо, Олега Винника шанувальники постійно радують і дивують незвичайними подарунками на концертах. Приміром, кременчуцькі "вовчиці" подарувала артистові його фірмовий логотип OV, виконаний із сушеної чехоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції