У мінісукні і шкірянці з квіткою: Селена Гомес у кокетливому луку з'явилася на вулицях Лос-Анджелеса
Артистка в образі total black сходила на розважальне шоу.
Селена Гомес / © Getty Images
Селена Гомес потрапила до об'єктивів папараці, коли йшла на шоу "Джиммі Кіммел у прямому ефірі" у Лос-Анджелесі.
Співачка обрала для свого виходу кокетливий аутфіт. На ній була чорна шкірянка із шкіряною квіткою на плечі і чорна мінісукня, яка складалася з пишної спідниці і прозорого верху із зображенням східного дракона. Талію зірка підкреслила чорним поясом із золотою пряжкою.
Селена Гомес / © Getty Images
Лук Гомес доповнила капроновими колготами, чорними шкіряними ботфортами на шпильках і чорною сумкою із золотою фурнітурою.
Артистка зробила милу зачіску, прикрасивши її чорним бантом-стрічкою, і макіяж із чорними стрілками. У вухах були довгі сережки з камінням.
Нагадаємо, Селена Гомес у прозорій сукні, розшитій 450 тисячами паєток, з'явилася на премії Emmy Awards у Лос-Анджелесі.
Читайте також: