Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У мінісукні з пір'я: Тіна Кунакі вийшла на доріжку у Венеції за ручку з чоловіком Венсаном Касселем

А ось і Тіна Кунакі склала компанію своєму чоловікові Венсану Касселю на червоній доріжці Венеційського кінофестивалю.

Подружжя вийшло на червону доріжку перед показом фільму "Офіцер і шпигун". Перед камерами присутніх фотографів Тіна блищала в короткій чорній сукні з пір'я від Armani Privé, на подолі якої була бахрома з каміння.

Тина Кунаки и Венсан Кассель_2
Associated Press
Тіна Кунакі

Образ зірки доповнювала маленька чорна сумка і чорні босоніжки на високих шпильках. З прикрас Тіна також одягла цікаві золоті сережки-висячки і браслет з цього самого гарнітура. Волосся модель зібрала в хвіст, зачесавши їх за пробором. Венсан Кассель був одягнений в білу сорочку, сірий чорний костюм і краватку.

Тина Кунаки и Венсан Кассель_1
Associated Press
Тіна Кунакі і Венсан Кассель

А напередодні перед виходом на доріжку пару заскочили на прогулянці з дочкою Амазоні. На острів Лідо в Італії вони приїхали втрьох. Маленка Амазоні скрізь супроводжує своїх батьків, а поки її мама блищить перед фотокамерами, з нею перебуває няня.

Тина Кунаки и Венсан Кассель_3
Associated Press
Тіна Кунакі і Венсан Кассель

У звичайному житті Тіна полюбляє носити більш комфортний одяг, а дочку бере з собою в спеціальному рюкзаку-переносці. Кассель був одягнений в білу сорочку, штани і кепку. Він люб'язно допомагав своїй дружині зійти з човна на причал, а Тіна прикривала обличчя дочки рукою, ймовірно, не бажаючи, щоб дівчинку сфотографували. 

Тина Кунаки и Венсан Кассель_2
Getty Images
Тіна Кунакі і Венсан Кассель
Тина Кунаки и Венсан Кассель_1
Getty Images
Тіна Кунакі та Венсан Кассель

Кількома днями раніше, нагадаємо, Венсан Кассель виходив на червону доріжку у Венеції разом зі своєю екс-дружиною Монікою Беллуччі.

Фотогалерея Венеційський кінофестиваль: зіркові гості на червоній доріжці (37 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції