Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У пітоновому купальнику і капелюсі: щаслива Леся Нікітюк в Італії

Ведуча показала, як провела час в Сорренто.

Ми вже писали, що Леся Нікітюк їздила до Італії на весілля до своєї подруги Регіни Тодоренко. На весільній церемонії Леся постала у милому ніжному образі: у білій короткій сукні з квітковим принтом, яка підкреслила її стрункі ноги, і в білих босоніжках.

Леся Никитюк_1
Instagram Лесі Нікітюк
Леся Нікітюк

Був у ведучої час і на відпочинок. Вона насолоджувалася красивими морськими пейзажами, приймала сонячні ванни і фотографувалася.

Леся Никитюк_2
Instagram Лесі Нікітюк
Леся Нікітюк

В Instagram Нікітюк опублікувала фото, на якому вона зображена у зеленому пітоновому купальнику і солом'яному капелюсі. Вона мило усміхається на камеру, а поруч на столі стоять коктейлі.

Леся Никитюк_3
Instagram Лесі Нікітюк
Леся Нікітюк

"47-й купальник! Я їх обожнюю! А з приводу своєї фігури - я її теж обожнюю, хтось скаже, що в мене живіт не прокачаний. Мені пофіг. Я багато працюю і після танців зовсім не займаюся спортом - немає часу! Їм усе, крім хліба, жирного і цукерок! П'ю багато ... не завжди тільки воду. Любіть себе такими, якими ви є", - написала під світлиною ведуча.

Нагадаємо, раніше Леся відпочивала на Мальдівах, звідки ділилась яскравими знімками в різних купальниках, яких, за її словами, у неї 56.

Фотогалерея Леся Нікітюк в купальниках і не тільки (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції