Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У пітоновому піджаку на голе тіло і в оточенні сексуальних дівчат: Макс Барських презентував новий кліп

У пітоновому піджаку на голе тіло і в оточенні сексуальних дівчат: Макс Барських презентував новий кліп

Артист випустив цікавий блокбастер з майбутнього альбому "1990".

Макс Барських потішив своїх шанувальників новим синглом "По секрету" з майбутнього альбому "1990" та захопливою відеороботою на нього.

Нова пісня Барських – це визнання жіночої краси, як найвищої сили природи.

"Піснею і кліпом мені хотілося створити портрет сучасної жінки, підкреслити його багатогранність, різнохарактерність: від юної спокусливої Лоліти до яскравої фурії", - зазначив артист.

Макс Барских_3
Макс Барських/Пресслужба

Команда Макса поїхала до Лос-Анджелеса, щоб екранізувати багатогранність і унікальність жіночого портрета. Вони організували міжнародний кастинг, в рамках якого понад 100 дівчат-моделей з різних країн змагалися за роль у кліпі.

"Ми шукали не просто модельну зовнішність, нам був цікавий характер жінки. Я спочатку задумав відео в стилі кліпів Джорджа Майкла з топ-моделями 90-х. Саме з цієї причини ми запросили Анну Богдан – нашу музу і близьку душу, а також дуже талановиту режисерку до співстворення збірного відео образу", - розповів Алан Бадоєв.

Макс Барских_4
Макс Барських/Пресслужба

Завдяки своєму об'єктиву Богдан додала відеороботі особливого шику і чуттєвості.

"Нас трьох єднає те, що ми надихаємося енергією одне одного. Ми відчуваємо схожі моменти і дивимося на світ через лінзу якоїсь паралельної романтичної реальності. Крізь призму цього відео я хотіла передати образи абсолютно різної і божевільної за своєю природою жінки, якими суперечливими і передбачуваними, різними і в той же час схожими ми можемо бути. Захід, дівчата і певна свобода, пошук тієї єдиної, пошук того самого почуття... І Макс наче гість, зійшов з кадру 90-х. Це моя улюблена ера у стилістиці кліпів", - поділилася Анна Богдан.

Робота над роликом минав режимі онлайн між Києвом і Лос-Анджелесом, а сам знімальний процес тривав чотири доби. Технічною особливістю кліпу є той факт, що весь відзнятий матеріал на вінтажну кінокамеру 8 mm.

Головним образом Макса в кліпі був образ у коричневому пітоновому костюмі, який складався з піджака і  штанів. Він одягнув піджак на голе тіло, що дозволило продемонструвати своє татуювання на грудях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції