Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прозорому ліфчику і не тільки: чотири стильних образи Кортні Кардашян в Нью-Йорку

39-річна зірка реаліті Кортні Кардашян минулого дня продемонструвала шанувальникам аж чотири образи. І всі дуже ефектні.

Знаменитість відвідала The Today Show в Нью-Йорку, де розповіла про те, яке ж це бути відомою, а також поміркувала щодо безпеки косметичних продуктів. На телеефір Кортні одягла білий штанний костюм, під яким виднівся нюдовий бюстгальтер і гостроносі чоботи на підборах.

Кортни Кардашьян_1
Getty Images
Кортні Кардашян

В бордовому костюмі і також взутті на підборах Кортні вирушила на шопінг зі своїм приятелем Джонатаном Чебаном. Шопінг був знятий на камери, ймовірно, знімали епізод для реаліті шоу сімейства Кардашян.

Кортни Кардашьян_2
Getty Images
Кортні Кардашян

Не обійшлося без пікантних нот, в мереживному бюстгальтері, який до того ж ще й просвічувався, Кортні з'явилася на вулицях Нью-Йорка ввечері. Поверх нього була одягнена прозора кофта і довгий світлий плащ, до нього підібрані широкі штани й гостроносі прозорі туфлі.

Кортни Кардашьян_3
Getty Images
Кортні Кардашян

І ще один образ у темних широких штанях і щось на зразок корсета Кортні Кардашян одягла під час ще одного вечірнього виходу. Куди прямувала зірка, невідомо, але увагу папараці, звичайно, привернула.

Кортни Кардашьян_4
Getty Images
Кортні Кардашян

Фотогалерея Зірки, що засвітили бюстгальтер (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції