Співачка з'явилася на івенті в образі Барбі.
У Лос-Анджелесі відбулася 65-та церемонія вручення премії "Греммі". На червоній доріжці цього вечора з'явилася Бібі Рекса, яка сяяла в яскравому аутфіті, в якому була схожа на Барбі.
На артистці була рожева обтисла сукня від бренду Moschino з американською проймою, драпуванням і відвертою зоною декольте. Вбрання чудово підкреслило пишні форми зірки.
Свій образ Бібі доповнила босоніжками кольору металік на високій платформі та підборах, а також рожевими високими рукавичками, зверху одної вона одягла діамантовий браслет і каблучку з великим діамантом.
Рексі зробили об'ємне укладання з локонами, макіяж із довгими віями та яскравим блиском на губах. У вухах у неї були великі сережки-кільця.
Нагадаємо, на церемонії "Греммі" побувала Бейонсе, яка продемонструвала розкішний лук у сукні-бюстьє зі срібною спідницею і атласним корсетом від Gucci.
Читайте також: