У розкішній сукні від Dolce & Gabbana і з дорогоцінним кольє: Кітті Спенсер зачарувала образом

У розкішній сукні від Dolce & Gabbana і з дорогоцінним кольє: Кітті Спенсер зачарувала образом

Кітті Спенсер / Instagram Леді Кітті Спенсер

Британська аристократка не могла пропустити показ Dolce & Gabbana.

Кітті Спенсер якраз перебуває у весільній подорожі, яку проводить в Італії. Ніщо не завадило дівчині відвідати показ бренду у Венеції. Кадрами звідти Кітті і поділилася зі своїми підписниками в Instagram.

"Який вечір ♥ ️ Ідеальне втілення любові і краси, творіння #DGAltaGioielleria представляють собою унікальні і бездоганні роботи італійських майстрів. Істинний вислів #DGFattoAMano і непідвладна часу вишукана інтерпретація італійської майстерності", — підписала знімки Спенсер.

(гортайте фото праворуч)

Одягнена леді Кітті була в рожеву сукню без бретелей із красивою вишивкою, біляве волосся зібрала в пучок, на шиї у неї сяяло масивне намисто з каменів, а у вухах були сережки з цього ж гарнітура.

30-річна Кітті Спенсер давно співпрацює з Dolce & Gabbana і навіть для свого весілля вибрала п'ять розкішних творінь Модного дому. Разом із Доменіко Дольче і Стефано Габбана Кітті працювала над дизайном основної весільної сукні, яка нагадувала весільне брання її матері.

"Венеція, немов мрія, зачаровує душу, оповита позачасовим чарами і вічним дивом. Колись місто було центром інтенсивної морської торгівлі, а тепер відкриває свої двері для #DolceGabbana і приймає #DGAltaGioielleria, #Колекції DGAltaModa і #DGAltaSartoria — це данина поваги любові до Італії, її унікальній і неперевершеній майстерності та #DGFattoAMano", — підписала один з роликів Кітті Спенсер.

Показ Dolce & Gabbana відвідали багато зірок: Гайді Клум з дочкою Лені і чоловіком Томом Каулітцом, Моніка Беллуччі з дочкою Дєвою, Дженніфер Лопес, Зої Салдана, Кріс Дженнер і багато інших.

Читайте також: Леді Кітті Спенсер показала перше весільне фото з чоловіком і ще три сукні нареченої

Наступна публікація