У розкішній сукні-вишиванці: Катерина Бужинська на фестивалі української пісні у Болгарії

Дата публікації
Перегляди
3875
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У розкішній сукні-вишиванці: Катерина Бужинська на фестивалі української пісні у Болгарії

Катерина Бужинська

Артистка відновила проведення міжнародного фестивалю української пісні.

Після однорічної перерви через коронавірус Катерина Бужинська провела 5-й міжнародний літній фестиваль української пісні "Під сонцем Болгарії" (раніше фестиваль мав назву "Україна - це ми), який популяризує українську культуру.

Фестиваль відбувся у болгарському місті Варна. Однією з умов участі у ньому для дітей з різних країн - виконати пісню українською мовою різних епох. Крім вокалістів на фестивалі також представлені конкурсанти у номінаціях "Хореографія", "Образотворче мистецтво", "Театральне мистецтво".

Катерина Бужинська

Гран-прі фестивалю у категорії "Вокал" отримав Стрехо Мирослав, а у категорії "Хореографія" - ансамбль "Любисток". Вони отримали головний приз - путівки на відпочинок до Болгарії. Також серед переможців: Діана Охотнікова, Єва Кармазіна, Артем Горбатюк і Олександра Головко. За словами Катерини, цьогоріч учасники фестивалю були набагато сильнішими, ніж минулі роки.

Катерина Бужинська

"Діти - не тільки наше сьогодення, а й наше майбутнє. Завдяки культурі, зокрема і музичній, ми прищеплюємо їм правильні цінності. Мене неймовірно зворушили деякі виступи учасників, були мурахи шкірою, гордість за нашу країну і надзвичайно талановитих дітей. У такі хвилини навертаються сльози радості", - зазначила президентка фестивалю Катерина Бужинська.

Катерина Бужинська

На фестивалі Катерина продемонструвала два розкішних образи. Вона виступила у красивій білій сукні-вишиванці від українського етнобренду Embroideredgem із блакитними квітами.

Катерина Бужинська

Крім того, зірка сяяла у срібній довгій сукні з V-подібним декольте та вирізом спереду. Талію Катерина підкреслила поясом кольору металік.

Катерина Бужинська

Найзворушливішим моментом для артистки стало прохання однієї з конкурсанток - акапельно заспівати з нею хіт "Україна - це ми".

Захід Бужинська завершила своїм виступом. Пряме включення з фестивалю транслювалося на одному з головних каналів країни.

Читайте також: У мандариновій мінісукні: Катерина Бужинська похизувалася відвертим декольте та стрункими ногами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3875
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація