Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У шкіряних масках і сексуальних боді: красуні Шейк і Ліма постали в пікантному зніманні

Модель Ірина Шейк поділилася новими знімками зі своїми підписниками, які були зроблені для серпневого номера іспанського Vogue.

У цьому фотосеті Ірина Шейк знімалася разом зі своєю бразильською колегою Адріаном Лімою. Знімання відбувалося в стилі БДСМ, обидві моделі з'явилися в кадрі фотографів Луїджі Мурену і Янго Хензі у відвертому вбранні – нижній білизні, високих шкіряних ботфортах, боді і масках з шипами на обличчях.

Ирина Шейк и Адриана Лима_8
Instagram Ірини Шейк
Ірина Шейк і Адріана Ліма в фотосеті для іспанського Vogue

Коли кілька днів тому Ірина Шейк вперше поділилася з шанувальниками обкладинкою з цього знімання, вона написала: "Коли жінки збираються разом і підтримують одна одну, відбувається щось чарівне! Сестринство і взаємодія на обкладинці разом з моєю сестрою Адріаною Лімою".

Ирина Шейк и Адриана Лима_5
Instagram Ірини Шейк
Ірина Шейк і Адріана Ліма в фотосеті для іспанського Vogue

Адріана своєю чергою теж зазначила, що Шейк в цьому фотосеті неймовірно гарна і вона була рада разом з нею попрацювати. Ну а найбільше, звичайно, радіють шанувальники, у яких є можливість оцінити нову роботу манекенниць.

Ирина Шейк и Адриана Лима_9
Instagram Ірини Шейк
Ірина Шейк для іспанського Vogue

Нагадаємо, весь вільний від роботи час Ірина Шейк зараз намагається проводити з маленькою дочкою Леєю. Нещодавно модель розійшлася з її батьком, Бредлі Купером, але, незважаючи на розрив стосунків, вони мирно поділили опіку над дочкою і вирішили проводити з нею час по черзі.

Фотогалерея Ірина Шейк і Адріана Ліма у відвертому фотосеті для Vogue (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції