Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У шкіряному вбранні і з екстравагантним головним убором: стильний образ Тоні Матвієнко у новому кліпі

Артистка експериментує з луками у новій відеороботі.

Тоня Матвієнко випустила авторську інтерпретацію пісні українського музиканта Тараса Петриненка "Музико, грай" і представила до неї кліп.

Ідея авторського каверу на хіт 90-х у співачки виникла під час знайомства з Тарасом у США. Саме там вони виступали на сцені фестивалю "Союзівка".

"Пам'ятаю, після знайомства мені закортіло переслухати перший альбом Петриненка, і його музика перенесла мене до дитинства. Я так надихнулася, що вирішила переспівати пісню Тараса. Звичайно, мала побоювання, що відмовлять, але слава Богу, Тарас дав добро. Цією роботою хочу нагадати Україні про її духовні скарби - прекрасні пісні Тараса Петриненка, які надихають вже декілька поколінь поспіль", - розповіла Тоня.

Тоня Матвієнко_3
Тоня Матвієнко/Пресслужба Тоні Матвієнко

Коли Матвієнко повернулася до України, одразу ж звернулася до саундпродюсера Євгена Філатова. Він і надав треку нового звучання. Також на запрошення співачки у створенні каверу взяв участь музикант-віртуоз Василь Попадюк, записавши для оновленої версії композиції партії скрипки.

За словами режисерів, кліп "Музико, грай" - це артова історія з використанням графіки. Відео знімали на двох локаціях, включаючи колонний зал Київської міської державної адміністрації. Крім артистки в кадрі задіяний фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина".

Протягом 20 годин знімань Тоня змінила 5 образів. Один з них – теракотове вбрання з поясом і пишними рукавами. Свій лук вона доповнила екстравагантним головним убором, який складався з бірюзової чалми і кремового квіткового вінка.

Ще співачка продемонструвала аутфіт у блакитній вишиванці-сукні, в атласному червоному вбранні з вишивкою у східному стилі, червоній асиметричній сукні і золотій сукні-халаті з чорним поясом.

Тоня Матвієнко_1
Тоня Матвієнко/Пресслужба Тоні Матвієнко

Залиште свій коментар

Вибір редакції