У схожих сукнях і туфлях-човниках: Торі Спеллінг і Дженні Гарт блищали на рожевій доріжці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки серіалу "Беверлі Гіллз 90210" – Торі Спеллінг, Дженні Гарт і Ян Зірінг з родиною відвідали відкриття культової закусочної з серіалу, прем'єра якого запланована на 7 серпня.

46-річна Торі і 47-річна Дженні блищали на рожевій доріжці в схожих сукнях. Спеллінг одягла білу сукню з акцентом на декольте з рожевими написами імені її героїні "Донна", а Дженні Гарт була теж в білій сукні, але з зеленими написами її імені "Келлі". Обидві актриси підібрали до образів туфлі-човники на підборах – Торі – рожеві, а Дженні – у відтінку металік з золотим відливом. Також зіркові білявки зробили схожі зачіски та макіяжі.

Тори Спеллинг_1
Getty Images
Торі Спеллінг і Дженні Гарт

На заході також був присутній Ян Зірінг з родиною – дружиною Ерін і доньками Мією і Пінною. Подумати тільки, акторові вже 55 років, а він майже не змінився від моменту виходу культового серіалу на екрани, а минуло вже майже тридцять років.

Тори Спеллинг_2
Getty Images
Торі Спеллінг, Ян Зірінг і Дженні Гарт

Нагадаємо, в травні зірки серіалу відвідали вечірку на Wollman Rink в Центральному парку в Нью-Йорку, присвячену продовженню серіалу "Беверлі Гіллз 90210", де знялися майже всі актори, які зіграли в "Беверлі Гіллз, 90210" тридцять років тому. Не побачать глядачі тільки Люка Перрі - він помер у березні 2019 року від інсульту.

Тори Спеллинг_3
Associated Press
Торі Спеллінг, Джейсон Прістлі, Габріель Картерис, Ян Зірінг, Дженні Гарт і Браян Остін Грін

В продовженні серіалу буде всього шість серій, прем'єра запланована на 7 серпня. Над продовженням працювали Майк Чесслер і Кріс Альбергіні, сценаристи знятої 2008 року франшизи "Беверлі Гіллз 90210: Нове покоління".

Тори Спеллинг_3
Getty Images
Ян Зірінг з дружиною і доньками

Залиште свій коментар

Вибір редакції