У сріблястому комбінезоні і з місяцем на голові: ефектні образи солістки The Hardkiss Саніної на концерті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гурт зібрав аншлаг у столичному Палаці спорту.

Днями гурт The Hardkiss представив десятитисячній публіці шоу "Залізна ластівка" у київському Палаці спорту.

Гурт вразив не лише крутим, драйвовим та щирим виконанням пісень, а й в світловим шоу зі спецефектами.

Зірки виступали на сцені з величезним екраном і дахом, який рухався. Було враження, що все дійство відбувається чи то у космосі, чи у віртуальному вимірі.

Концерт The Hardkiss_1
Фото Іллі Колотія

Неможливо було відірвати очей від солістки The Hardkiss Юлії Саніної. Під час всього концерту вона продемонструвала декілька ефектних образів.

Концерт The Hardkiss_3
Фото Іллі Колотія

Артистка була у сріблястому обтислому комбінезоні, потім зверху одягла накидку, схожу на пір'я і екстравагантний головний убір зі стразами і камінням.

Концерт The Hardkiss_2
Фото Іллі Колотія
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"The Hardkiss с помощью графики на экране создали вселенную, куда как родные легли все отобранные ими песни. Мир в шоу «Залізна ластівка» от и до построен на столкновении стихий: земли и воды (стартовая «Антарктида»), воздуха и земли («Астронавт»), земли и огня (Stones), воды и огня («Кораблі»)… Этот круговорот веществ в природе – и есть особая планета The Hardkiss, на которой разворачиваются драмы." И.Панасов Фото: Андрей Максимов, Юрий Яцкулич, Владимир Савун, Татьяна Романенко, whitesidetimes.com

A post shared by Юлия Санина (@the_hardkiss) on

Далі Юлія переодягнулася у шкіряну куртку і штани. Її стильний лук доповнили довгі кіски.

Концерт The Hardkiss_4
Фото Іллі Колотія

Здивувала Саніна романтичним образом у чорному вбранні і головному уборі у вигляді місяця з вуаллю.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Происходящее на экране было тесно связано с порядком песен, сменой костюмов Саниной, вспышками пиротехники и волнами света. Переход от блестящего космического наряда к черному сочетался с изменением стиля графики – она стала более аскетичной. И так во всем. Одна мысль пронизывала всю калейдоскопическую смену картин. Мысль ясная и простая: шоу «Залізна ластівка» — это путешествие от потрясений к гармонии." И.Панасов Фото: А.Максимов, Ю. Яцкулич, В.Савун, Татьяна Романенко, whitesidetimes.com

A post shared by Юлия Санина (@the_hardkiss) on

"Концерт "Залізна ластівка" - це концерт-інсталяція. Концерт поза часом, у невагомості, немов ми застрягли між світами і змогли побачити сакральну мить створення музики. Це лабіринт звуків, почуттів і думок. "Залізна ластівка" - це історія однієї планети, на якій серед руїн і монументальних залишків вічного, у мить, коли все перетворюється на пил... з'являється місце для нового, глибокого пустого простору, що заповнюється музикою", - розповіли постановниці Марія Григоращенко, Наталія Ровенська і Наталія Лисенкова.

Концерт The Hardkiss_7
Фото Іллі Колотія
Концерт The Hardkiss_6
Фото Іллі Колотія

"Ви даруєте людям почуття: щастя, любові, гордості, яскраві емоції, незабутні враження, спогади, 100 відсотків професіоналізму. Грандіозні, дивовижні ідеї втілюєте в реальність. Створюєте прекрасну, неповторну музику ... Ви робите все для того, щоб закохуватися в вас кожного разу заново! Ви забрали моє серце остаточно", - написала в Instagram користувач Ksandra Light.

Концерт The Hardkiss_9
Фото Іллі Колотія
Концерт The Hardkiss_5
Фото Іллі Колотія

Цим масштабним концертом гурт відкрив свій гастрольний тур "Залізна ластівка". Музиканти виступлять у Львові, Харкові, Запоріжжі, Маріуполі, Кривому Розі, Дніпрі, Полтаві, Одесі та Миколаєві.

Концерт The Hardkiss_8
Фото Іллі Колотія

Залиште свій коментар

Вибір редакції