У сукні-кольчузі з голою спиною: модель повторила канонічний образ Періс Гілтон з нульових

У сукні-кольчузі з голою спиною: модель повторила канонічний образ Періс Гілтон з нульових

Періс Гілтон / Getty Images

21-річчя Періс відсвяткувала масштабно, а один з її образів із вечірки став символом нульових, які неодноразово повторювали багато знаменитих красуні.

2002 року світська тусовниця Періс Гілтон дуже масштабно відсвяткувала своє повноліття. Вона організувала вечірки в п'яти великих містах: Лондоні, Нью-Йорку, Токіо, Лос-Анджелесі і Лас-Вегасі. Найбільше запам'яталася з них вечірка в Лондоні, на яку гламурна модниця прийшла в срібній сукні-кольчузі довжини міні, усипаній стразами. Вбрання мало глибоке декольте, а збоку на стегні у сукні був високий розріз.

Свій образ Періс тоді доповнила рожевими босоніжками, квадратною сумкою і широким блискучим чокером. На голові у дівчини було кілька шпильок у вигляді метеликів, які були шалено популярні в нульові.

Періс Гілтон / Getty Images

Цей образ хоч і був досить сміливим, але все ж став одним з культових. Багато знаменитостей неодноразово повторювали вбрання Періс, як ось, наприклад, модель і учасниця реаліті-шоу Ава Капра. Дівчина з'явилася на 5-му щорічному благодійному заході в сріблястій сукні, босоніжках повністю усипаних стразами і з клатчем в руках. Зачіска і чокер Ави також повторювали деталі образу Гілтон 2002 року.

Ава Капра / Getty Images

Також в подібному вбранні раніше з'являлася подруга Періс Кім Кардашян. У сріблястому міні з декольте вона позувала на показі Versace осінь-зима 2019 року.

Кім Кардашян і Каньє Вест / Getty Images

Скопіювала Періс і її сестра Ніккі. У 2018-го дівчина вбралася своєю сестрою для вечірки на Геловін.

Нікі Гілтон / Getty Images

А Кендалл Дженнер здивувала всіх. Сукню "як у Періс" вона одягла на власний день народження, коли їй теж виповнився 21 рік.

Сама ж Періс теж не забуває всім нагадувати, що сукня-кольчуга — її ідея. Тому зірка неодноразово з'являлася в різних варіаціях цього вбрання. Наприклад, ось одна з його втілень на презентації парфумів.

Читайте також: Повторила подвиг Летиції Касти: німецька акторка одягла "голу" сукню до опери

Наступна публікація