У сукні-плісе і пудровому плащі: Сара Джессіка Паркер на зніманнях в Нью-Йорку

У сукні-плісе і пудровому плащі: Сара Джессіка Паркер на зніманнях в Нью-Йорку

Сара Джессіка Паркер / Getty Images

У Нью-Йорку тривають знімання серіалу And Just Like That ... з Сарою Джесікою Паркер, Синтією Ніксон і Крістін Девіс в головних ролях.

56-річна Сара Джессіка Паркер, яка виступає не тільки в головній ролі, але і в ролі виконавчої продюсерки серіалу, була заскочена папараці. Одягнена акторка була в білу сукню плісе довжини міді, пудровий-рожевий плащ, а також білі мюлі на підборах. В руках Сара тримала сумку-шопер.

На шиї у зірки була золота підвіска, в вухах — сережки-цвяшки, а волосся вона зібрала в низький тугий хвіст. Також на обличчі був досить насичений макіяж.

Сара Джессіка Паркер / Getty Images

Раніше фотографам вдалося зазнімкувати тріо акторок на знімальному майданчику: Сару Джесіку Паркер,Синтію Ніксон і Крістін Девіс. Нагадаємо, Кім Кетролл (яка грала Саманту Джонс) зніматися в продовженні серіалу "Секс у великому місті" не запросили. Сама Кім публічно не коментувала відродження культового серіалу. Кетролл пішла з проєкту після виходу на екрани другого фільму на тлі повідомлень про ворожнечу із Сарою Джесікою Паркер.

Сара Джессіка Паркер і Синтія Ніксон / Getty Images

Читайте також: "Секс у великому місті" без Кім Кетролл: акторка показала свою неприязнь до проєкту