Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У сукні з рюшами та білизні для годуючих: молода мама Тіна Кунакі приїхала до Канн

Трохи менше місяця тому Тіна Кунакі і Венсан Кассель стали батьками. Але народження дитини – ще не привід пропускати кінофестиваль в Каннах.

22-річна молода мама Тіна Кунакі сьогодні потрапила в об'єктиви фотографів, коли прогулювалася вулицями міста. Одягнена Тіна була в бірюзову сукню довжини міді в дрібний квітковий принт і з рюшами на зоні декольте. Під ним виднілася широка бретелька від нижньої білизни, схоже, для годуючих матерів.

Тина Кунаки_2
Getty Images
Тіна Кунакі

Поки що Тіна не наважується показати, який вигляд має її декольте зараз, через місяць після пологів. Хоча всю вагітність вона охоче демонструвала пишні груди на публіці. І навіть знімалася оголеною.

Тина Кунаки_1
Instagram Harold James
Тіна Кунакі

На обличчі у Кунакі майже не було макіяжу, волосся було заколоте ззаду шпилькою, в руках вона несла маленьку чорну сумку, як взуття підібрала під вбрання чорні черевики на шнурівці і невисоких підборах.

Кунакі має щасливий, але, втомлений вигляд водночас. Мабуть, ночі без нормального сну позначаються на її зовнішньому вигляді. Чекаємо на модель разом з чоловіком Венсаном Касселем і на червоній доріжці Каннського кінофестивалю.

Тина Кунаки_1
Getty Images
Тіна Кунакі

Фотогалерея Зірки на відкритті 72-го Каннського кінофестивалю (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції