Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У відвертому купальнику з декольте: чуттєва TAYANNA презентувала кліп на нову пісню

Відео з'явилося на офіційному YouTube-каналі артистки.

Сьогодні TAYANNA презентувала нову відеороботу на пісню "Фантастична жінка".

Кліп був знятий за допомогою трьох телефонних камер, операторами якого виступили: продюсер TAYANNA Алан Бадоєв, художник - постановник Олена Гаджилова і режисер Дмитро Дорош.

TAYANNA_3
TAYANNA/Прес-служба

"Кожного разу, коли я спостерігаю за TAYANNA в житті, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, якою вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, що ми використовуємо в житті, те, що не затискає. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі", - поділився Бадоєв.

TAYANNA_1
TAYANNA/Прес-служба

У кліпі співачка з'являється у сексуальному образі: у відвертому чорному купальнику зі сміливим декольте. А також у білій розстебнутій сорочці і в світлій сукні в горошок.

TAYANNA_2
TAYANNA/Прес-служба

"Знімаючи кліп з Аланом, я знала, що це буде абсолютно новий для мене досвід, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірною на 360 градусів. Це безцінний досвід, це практично як у житті. Всі ми живемо на 360 градусів", - розповіла артистка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції