Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У всьому червоному: енергійний Павло Зібров запалив у перший день Atlas Weekend

Народний артист України розігрів публіку перед виходом хедлайнера фестивалю.

Вчора на столичному ВДНГ було дуже галасно. Там стартував музичний фестиваль Atlas Weekend. Перший день був присвячений українській музиці. Перед публікою виступили Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, Alekseev, Настя Каменських, гурт "Без обмежень", Павло Зібров, DZIDZIO, MOZGI та інші. Хедлайнером вечора стала Софія Ротару, яка постала в ефектному образі – у чорній блискучій сукні та шкірянці.

София Ротару_23
Софія Ротару

А перед виходом хедлайнера весело співав на сцені Павло Зібров. Він порадував присутніх виконанням таких пісень, як "Хрещатик", "Мертві бджоли не гудуть", "У нас все є".

Павел Зибров_11
Павло Зібров

Під його ліричну композицію "Женщина любимая" більшість пар закружляли у повільному танці або ж просто почали цілуватися.

Цікавим був момент, коли під час однієї з пісень Павло разом зі своїми танцівницями показав, як потрібно відростити собі вуса: він почав демонструвати руками рухи від вусів і по діагоналі вгору. Публіка підтримала цікавий флешмоб артиста.

Павел Зибров_4
Павло Зібров

Він мав чудовий вигляд. Крім його привабливості та вусів, жінкам і дівчатам сподобався образ артиста. На сцені Зібров з'явився у всьому червоному: футболці, піджаку і штанях.

Павел Зибров_7
Павло Зібров

Червоний дуже пасує Павлу. У 62-річного артиста є ще порох у порохівницях.

Павел Зибров_1
Павло Зібров

Фотогалерея Павло Зібров на Atlas Weekend (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції