Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В купальнику кольору фуксії: Маша Єфросиніна похизувалася стрункою фігурою

Ведуча продемонструвала свій пляжний лук.

Маша Єфросиніна показала в Instagram Stories фото з відпочинку. Ведуча сфотографувала себе в дзеркалі перед тим, як піти на пляж. Зірка позувала у суцільному купальнику кольору фуксії з блакитною вставкою на талії. Маша має чудовий вигляд: у неї підтягнута фігура і стрункі ноги. Це відзначили і фоловери, закидавши її в директ компліментами.

Маша Ефросинина
Instagram Маші Єфросиніної
Маша Єфросиніна

На голові у неї темно-зелена пов'язка з принтом, на обличчі – сонцезахисні окуляри, у вухах – сріблясті сережки-кільця.

Опублікувала Єфросиніна також фото зі спортзалу, на якому вона зображена в кроптопі і лосинах, сидячи на тренажері.

Маша Ефросинина
Instagram Маші Єфросиніної
Маша Єфросиніна

Під світлиною вона поміркувала про роль спорту в житті жінки і зізналася в тому, що на кілька тижнів закинула тренування.

"Спорт і жінка! Погодьтеся, не найлегший союз! До того ж, стабільно один бік (жінка) демонструє завидну мінливість. Я - не виняток. Мало того, я - геній з вигадування відмазок, щоб просачкувати: перельоти, джетлаг, нервове виснаження... Лідер мого хітпараду відмовка: "Втомленою займатися неефективно, корисніше подрімати!" Але...Чудес не буває! Так, ми їх шукаємо (це показує періодично у мене Direct, де з'являються питання: "Просто скажи секрет!"), але ні, тут без варіантів! Займатися жінці необхідно! І, благаю, не кричіть зараз про гонитву за худорлявістю! Ну, я ж вам не відкрию Америку, заявивши, що параметри не від навантажень залежать, а від харчування! Але ось витривалість, краса тіла, пружність шкіри, викидання негативних емоцій, запускання важливих обмінних процесів і найважливіша кардіопрофілактика - це, вже вибачте, тільки з дупою, яку запхати в треники!

Я тут рідко зізнаюся у подібному, але я розклеїлася в останні кілька місяців, втомилася ... та й минулий рік психологічно був, м'яко кажучи, повний відстій! І закинула спорт на вісім тижнів. Ну, типу, і так стресу через край - відпочину, треба набратися сил і повернуся до навантажень! Ні фіга! Стало ще гірше! Це якось парадоксально працює - якщо займаєшся собою і тілом - більше з'являється сил!

Тому так, відповідаю всім, хто мені пише, що я злетіла з котушок, бігаючи щодня свій крос на відпочинку - це робить мене сильнішою, бадьорішою, свіжішою і, навіть, стресостійкішою! Не кажучи вже про те, що я подобаюся собі знову в бікіні!" – написала Маша під знімком.

Фотогалерея Маша Єфросиніна в купальниках і не тільки (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції