Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В обіймах блондинки у червоній сукні: Олег Винник презентував новий кліп

В обіймах блондинки у червоній сукні: Олег Винник презентував новий кліп

Артист представив кліп про пошуки однієї єдиної коханої.

Олег Винник потішив своїх шанувальників кліпом на пісню "Безумная любовь". Це перша спільна відеоробота Винника і режисерки Каті Царик. Новий кліп - це історія про те, що у кожної людини є свій шлях. Часом на цьому шляху зустрічаються різні люди, інтриги та спокуси.

"У сучасному світі дуже багато амбіцій, від яких, на жаль, страждає любов. Пісня "Безумная Любовь" про наші почуття і дії. Часто забуваючи, що щастя перебуває всередині нас, і, вирушаючи на його пошуки, ми починаємо творити неймовірні речі. Мені б хотілося, щоб ми не шукали кохання, а віддавали його", - сказав Винник.

Перед глядачем відкривається нескінченний лабіринт, в центрі якого перебуває ув'язнена у кришталевому серці  дівчина. До неї рухається головний герой. Дорогою його намагаються спокусити різні дівчата, усуваючи одна одну всілякими підступами і хитрощами.

"Кліп дуже іронічний, тому що Олег любить посміятися і поіронізувати над собою і на тему своєї популярності. Але суть його полягає в тому, що на шляху до тієї єдиної, чистої і щирої любові завжди зустрічаються труднощі й перипетії", - коментує ідею відеороботи Катя Царик.

Артист проходить через всі труднощі і опиняється в обіймах красуні-блондинки у червоній сукні.

Олег Винник_2
Олег Винник/Фото Віктор Окремов

Пісня "Безумная любовь" вперше була презентована в листопаді під час грандіозного концерту Олега Винника в столичному Палаці спорту, режисером-постановником якого виступила Царик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції