В образі із 70-х: Гаррі Стайлз здивував оригінальним аутфітом від Gucci

В образі із 70-х: Гаррі Стайлз здивував оригінальним аутфітом від Gucci

Гаррі Стайлс / Getty Images

Він вибрав речі улюбленої марки.

У Лондоні відбулася престижна церемонія BRIT Awards, де роздали нагороди найкращим виконавцям року. Захід відвідало багато знаменитостей, серед яких була співачка Дуа Ліпа, акторка Мейсі Вільямс і навіть молода суперзірка Олівія Родріго. Також відвідав захід співак і актор Гаррі Стайлс.

Артист вибрав для церемонії вбрання від бренду Gucci, амбассадором якого він є від 2018 року. Його образ складався з костюма в стилі 70-х з подовженим двобортним піджаком і штанами-кльош, персикової сорочки, коричневої сумки з бамбуковою ручкою і кросівок.

Гаррі Стайлс / Getty Images

Співак отримав нагороду в номінації "Найкращий сингл" за трек Watermelon Sugar.

До речі, зараз Гаррі зайнятий не лише в музичній сфері, а ще й активно знімається в кіно. Разом з акторкою Еммою Коррін Стайлс зіграє в ЛГБТ-мелодрамі "Мій поліцейський". В основі сюжету — однойменна книжка Бетана Робертса, а сама історія буде оповідати про любовний трикутник між поліцейським Томом, шкільною вчителькою Меріон і куратором музею Патріком Гейзелвудом.

Том — гей, але оскільки на вулиці 1957 рік відкрито він жити не може. Меріон закохується в нього і через соціальних звичаїв тієї епохи пара одружується, але Том закоханий лише в Патріка. Коли Маріон починає ревнувати, вона викриває Патріка і його заарештовують за непристойну поведінку.

Ось кілька перших кадрів зі знімального майданчика фільму.

Гаррі Стайлс на зніманнях фільму "Мій поліцейський". / Getty Images
Гаррі Стайлс на зніманнях фільму "Мій поліцейський". / Getty Images

Читайте також: У картатому піджаку і з боа на шиї: Гаррі Стайлс прийшов на "Греммі-2021"