Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В сарафані, масці і рукавичках: Гвінет Пелтроу сходила на ринок

47-річна акторка Гвінет Пелтроу вкотре нагадала своїм підписникам про важливість дотримуватися правил і рекомендацій у період карантину, пов'язаного з поширенням коронавірусу.

Тепер за покупками Гвінет ходить тільки в масці і рукавичках, про що і розповідає своїм шанувальникам. "Ми з @bradfalchuk були раді дізнатися, що наш місцевий фермерський ринок був відкритий сьогодні вранці.

Ми гуляли неподалік, тримаючись на великій відстані і одягли маски і рукавички, як тільки наблизились до ринку, знявши їх, тільки коли ми були майже вдома, і в безпосередній близькості не було інших пішоходів.

Вчора я чула розповіді про переповнених туристичних стежках і парках. Всі ми не досконалі і перебуваємо в процесі вивчення нових правил, але ми повинні серйозно ставитися до тимчасових обмежень і дотримуватися їх", - написала Пелтроу.

Гвинет Пэлтроу
Instagram Гвінет Пелтроу
Гвінет Пелтроу

Нагадаємо, 2011 року актриса зіграла головну роль у фільмі "Зараження". Ця стрічка сьогодні б'є рекорди за переглядами, а багато глядачів ставлять запитання, як так вийшло, що сюжет з фільму практично повторюється в реальному житті?

Щоб ситуація покращилася люди повинні перебувати вдома. Про це і пише голлівудська зірка. Гвінет нагадує, що зараз найкращий час для того, щоб зробити прибирання в шафі, почитати, вивчити іноземну мову або освоїти гру на якомусь інструменті. "Ми прорвемося, і ставлю парі, що наше людство буде сяяти як ніколи раніше", - підсумувала вона.

Гвинет Пэлтроу_3
Associated Press
Гвінет Пелтроу

Залиште свій коментар

Вибір редакції