Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В топі і спортивках: Брітні Спірс після повернення з психіатричної клініки демонструє свою форму в спортзалі

Брітні Спірс вчора повернулася додому з психіатричної клініки, де проходить лікування і одразу ж приступила до спортивних тренувань.

Поп-принцесу відпустили з лікарні на кілька днів, щоб відсвяткувати минулий Великдень і побути вдома з рідними. Спірс вже встигла записати відеозвернення для своїх прихильників, в якому зазначила, що тримає ситуацію під контролем. Співачка подякувала всім за підтримку і попросила дати їй можливість самостійно розібратися в ситуації і впоратися з усіма труднощами.

Бритни Спирс
Instagram Брітні Спірс
Брітні Спірс

Шанувальники співачці не повірили, сказали, що зірка має дуже поганий вигляд, але побажали їй якнайшвидшого одужання і повернення до нормального життя.

Тоді Брітні опублікувала ще одне відео, де показує шматочок свого тренування в домашньому спортивному залі. На цьому відео поп-зірка теж не усміхається і має сумний вигляд, але її тіло форму сильно не втратило, проглядаються навіть кубики пресу на животі.

Бритни Спирс_1
Getty Images
Брітні Спірс

"Хто ж знав, що, перебуваючи в стресі, я втрачу п'ять фунтів ваги", - написала у підпису до ролика співачка. Бажаємо поп-принцесі якнайшвидшого одужання і повернення до спілкування з шанувальниками і публікою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції