В жовтій сукні та кислотних човниках: TAYANNA у яскравому образі представила новий трек

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка продемонструвала відразу два стильних луки.

Сьогодні на YouTube-каналі TAYANNA відбулася прем'єра пісні "Мурашки". Сінтівейв кінця 80-х у поєднанні з потужними звуками арпеджіатора в приспіві дають нам зрозуміти, що музичний тренд знову стрімко набирає популярності.

TAYANNA_2
TAYANNA/Прес-служба TAYANNA

Про вихід пісні артистка повідомила у своєму Instagram, де вона з'явилася одразу в двох стильних луках.

Перший вийшов дуже яскравим: співачка позує у жовтій плісованій сукні з таким самим поясом, з-під якої видно жовті велосипедки, і в туфлях-човниках кислотного жовтого кольору. Її аутфіт доповнили золоті сережки, укладка і легкий макіяж.

TAYANNA_1
TAYANNA/Прес-служба TAYANNA

Другий образ складається з блакитної водолазки і синьої мініспідниці з блиском. Стильний лук TAYANNA завершили масивні блискучі бірюзові сережки і макіяж з тінями відтінку морської хвилі.

TAYANNA_4
TAYANNA/Прес-служба TAYANNA

"Інколи мені сниться мелодія або слова пісні і не завжди вони стосуються певних обставин в моєму житті. "Мурашки"-пісня легка і надихаюча. Мені давно не вистачає "мурашок у животі", тому так я собі пророчу ці відчуття", - поділилася TAYANNA.

TAYANNA_5
TAYANNA/Прес-служба TAYANNA

Ця літня пісня сповнена безмежним щастям і любов'ю. Послухати її у живому виконанні можна буде вже 8 серпня на фестивалі LAIMA RENDEZVOUS в Одесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції