Весілля не за горами: Бруклін Бекхем показав, як освідчився Ніколі Пельтц

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Весілля не за горами: Бруклін Бекхем показав, як освідчився Ніколі Пельтц

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем / Getty Images

Нещодавно старший син Девіда і Вікторії Бекхем – Бруклін оголосив про свої заручини з багатою спадкоємицею Ніколою Пельтц.

11 липня 2020 року стало відомо, що 21-річний Бруклін хоче одружитися з 25-річною обраницею Ніколою, з якою він зустрічається трохи менше року. Цю інформацію підтвердили всі представники зоряного сімейства на своїх сторінках в соцмережах.

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц / Instagram Брукліна Бекхема

І ось нарешті хлопець показав, як освідчився своїй коханій. Він поділився у своєму блогу в Instagram знімками з дня заручин і написав:

"Я не можу уявити своє життя без тебе, дитинко - ти змушуєш мене почуватися особливим і постійно сміятися. Я завжди буду піклуватися про тебе і завжди буду твоєю опорою", - написав під кадрами Бруклін.

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц / Instagram Брукліна Бекхема

Хлопець подарував Ніколі каблучку з діамантом вартістю 350 фунтів стерлінгів, пише Daily Mail.

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц / Instagram Брукліна Бекхема

На першому знімку, який опублікував Бекхем він зображений з Ніколою в обіймах одне одного в той самий день. Далі Бруклін показав, як просив руки дівчини у її батька Нельсона Пельтца і знову зазнімкував поцілунок з майбутньою дружиною.

Нікола Пельтц з батьком / Instagram Брукліна Бекхема

Нікола вже прокоментувала фотографії нареченого і написала: "Я так закохана в тебе, моє серце зараз вибухне".

Зазначимо, батьки Брукліна – Девід і Вікторія Бекхеми дуже задоволені вибором сина і всіляко підтримали його в прагненні так скоро одружитися. Кажуть, що одну з весільних суконь для нареченої пошиє Вікторія.

Вікторія та Девід Бекхем / Getty Images

Раніше в пресі повідомлялося, що пара планувала весілля за єврейськими традиціями. Однак жодних подробиць церемонії поки не повідомляється. Відомо точно, що Бруклін і Нікола збираються укласти шлюбний договір.

Читайте також: Дочка мільярдера і світська тусовщиця: що відомо про майбутню дружину Брукліна Бекхема - Ніколу Пельтц

Наступна публікація