Від Каменських до Єфросиніної: безстрашні зірки, які показали себе без косметики

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від Каменських до Єфросиніної: безстрашні зірки, які показали себе без косметики

Настя Каменських / Instagram Насті Каменських

У нашій добірці українські знаменитості, які не соромляться публікувати у своїх фотоблогах знімки, на яких зазнімковані без макіяжу.

Найчастіше такі фотографії публікує 36-річна телеведуча Катя Осадча. Вона і раніше легко могла показати фото в Instagram, де позує без косметики на обличчі, зараз робить це ще регулярніше. Перебуваючи вдома на карантині, наносити макіяж не хочеться навіть зіркам.

Катя Осадча / Instagram Каті Осадчої
Катя Осадча / Instagram Каті Осадчої

32-річна співачка Настя Каменських має чудовий вигляд, тому сміливо постить селфі та інші знімки, де зазнімкована без мейкапу. Фільтри в Instagram, звичайно, теж роблять свою справу, але все ж таки Настя має гарний вигляд.

Настя Каменських / Instagram Насті Каменських

Співачка і телеведуча Надія Мейхер, яка нещодавно відсвяткувала своє 38-річчя, показує в Мережі не тільки свої дитячі фотографії, але і сміливо публікує селфі без макіяжу.

Надя Мейхер / Instagram Наді Мейхер

Ведуча Оля Цибульська показувала шанувальникам не тільки своє природне обличчя, але і фото, зроблене разом із сином за сніданком. Оля приготувала свої перші млинці.

Оля Цибульська з сином / Instagram Олі Цибульської

Маша Єфросиніна під час карантину з'являлася в кадрі без мейкапу неодноразово, а ще нарікала на те, що із манікюром їй тепер доводиться розбиратися самостійно. Але, як мовиться, не тільки їй самій.

Маша Єфросініна / Instagram Маші Єфросиніної

44-річна ведуча ТСН Марічка Падалко без макіяжу теж дуже гарна. Вона багато часу приділяє спорту на свіжому повітрі, ймовірно, це теж дає свої результати.

Марічка Падалко / Instagram Марічки Падалко

53-річна акторка Ольга Сумська і раніше показувала себе без макіяжу. Шанувальники у захваті від того, який вигляд має Народна артистка України.

Ольга Сумська / Ольга Сумская/Instagram
Наступна публікація