Відпочивають в Італії: Дженніфер Лопес і Бена Аффлека сфотографували на розкішній яхті

Відпочивають в Італії: Дженніфер Лопес і Бена Аффлека сфотографували на розкішній яхті

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек / Associated Press

Пара вирушила у подорож і, схоже, що у них знову все серйозно.

Акторка і співачка Дженніфер Лопес і актор Бен Аффлек вже не приховують свої стосунки, і сміливо ходять на побачення і на прогулянки. Не так давно пару заскочили папараці, коли вони прямували на обід до ресторану Brentwood Country Mart зі своїми дітьми, а в середу, 28 липня, Аффлек і Лопес провели час на яхті.

На борту своєї яхти Valerie пара (до якої повернулося прізвисько Бенніфер) вирушила у подорож. Зараз вони прибули в мальовниче місто Амальфі в Італії.

Дженніфер була одягнена в червоно-білий смугастий топ, який зав'язувався спереду і білі штани. Волосся вона зібрала у високу зачіску, а на очах у зірки були сонцезахисні окуляри. Цікаво, що на шиї у Лопес висела золота підвіска зі словом "Бен".

Бен же вибрав повсякденний образ, одягнувши поло від Ralph Lauren з принтом тай-дай. На очах у нього також були сонцезахисні окуляри.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек / Getty Images

Нагадаємо, що Дженніфер і Бен вже зустрічалися раніше і в листопаді 2002 року навіть оголосили про заручини. Весілля Аффлека і Лопес, заплановане на 14 вересня 2003 року, було скасоване днем раніше. Причину розриву вони так і не розкрили.

Дженіфер Лопес / Getty Images

Читайте також: Сукня, яка змінила Інтернет: історія "голого" вбрання від Versace Дженніфер Лопес

Наступна публікація