Відпустка на Мальдівах: Олександр Стоянов похизувався спійманою акулою, а Катерина Кухар — пляжним вбранням

Відпустка на Мальдівах: Олександр Стоянов похизувався спійманою акулою, а Катерина Кухар — пляжним вбранням

Олександр Стоянов/Прес-служба

Артисти балету насолоджуються відпочинком у райському куточку планети.

Олександр Стоянов повіз свою дружину Катерину Кухар відпочивати на Мальдіви.

Олександр Стоянов/Прес-служба

Вони чудово проводять там час: плавають в морі, вчаться миловарінню, займаються снорклінгом, танцюють на пляжі і, звичайно ж, відвідали одну з найулюбленіших розваг Олександра — риболовлю. Золоту рибку Стоянов не спіймав, але витягнув з води акулу.

Олександр Стоянов/Прес-служба

Артист балету похизувався уловом і розповів про акул:

"Я єдиний, хто на цій риболовлі зловив рибу, одну нам приготували на наступний день, а акулу ми відпустили. Вперше в житті тримав акулу в руках. Це звичайно потужні створіння і вони за поведінкою дуже відрізняються від риб. Її потрібно було тримати дуже міцно за зябра і хвіст. Я зловив нешкідливий вид — рифову акулу, вони на людей не нападають, зареєстровані випадки агресії, в основному спровоковані людьми. Такі акули плавають біля нашого будиночку і найчастіше біля ресторану. Це 200 метрів від нашого будиночку, тому що сушеф їх підгодовує рибкою і там акули плавають габаритні за розміром — 2-3 метра, але на людей вони не нападають.

Ця акула до останнього боролася за життя і робила це набагато сильніше, ніж інші риби. Так вийшло, що вона заковтнула гачок, нам довелося різати волосінь і витягувати гачок через інший бік, щоб її врятувати. Якби інші риби стільки пробули на суші, поки їх рятують, не факт, що оклигали б, а ця, тільки-но потрапила в воду, миттю попливла".

Олександр Стоянов/Прес-служба

А Кухар, своєю чергою, похизувалася новим пляжним образом. Вона красувалася набережною у червоному довгому вбранні-туніці з принтом.

Катерина Кухар / Instagram Катерини Кухар

Читайте також: З крилами і в сукні з оголеною спиною: Катерина Кухар відпочиває на Мальдівах

Наступна публікація