Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Він повертається: Armin Van Buuren виступить у Києві з грандіозним шоу

Відомий діджей в рамках свого світового турне презентує нову програму популярного танцювальне шоу.

Знаменитий голландський діджей, музикант і продюсер Armin Van Buuren (Армін ван Бюрен) знову приїде до України. 22 червня 2019 року у київському Міжнародному виставковому центрі він представить одне з найвідоміших у світі танцювальних шоу - нова програма A State of Trance 900: Lifting You Higher.

Armin van Buuren
Getty Images
Armin van Buuren

ASOT 900 - це концертне втілення однойменного авторського радіошоу Арміна ван Бюрена, яке виходить на радіостанціях 84 країн світу і щотижня збирає більше 40 мільйонів слухачів.

Шоу у Києві стане частиною світового турне, яке стартує у лютому 2019 року у рідному місті ван Бюрена Утрехті (Нідерланди).

Шоу Армин Ван Бюрена в Киеве_2
Шоу Армін Ван Бюрена у Києві/Edit PR

В МВЦ свій діджей-сет представить не лише Армін ван Бюрен, але й інші представники жанру, які задають тренди в світовій транс-музиці. Їхні імена будуть оголошені пізніше.

Армін ван Бюрен – один з найвідоміших і титулованих діджеїв і продюсерів у світі електронної музики. За свою кар'єру він п'ять разів ставав найкращим діджеєм світу за версією авторитетного рейтингу DJ Mag Top 100 DJs, а протягом останніх 17 років не покидав його Топ-5. Крім цього, отримав безліч нагород і титулів, серед яких 14 DJ Awards, 45 International Dance Music Awards, 2 International Golden Gnome Awards і десятки інших.

Шоу Армин Ван Бюрена в Киеве_30
Шоу Армін Ван Бюрена у Києві

Сольне шоу ван Бюрена Armin Only було представлено понад 100 раз на 5 континентах у 68 країнах світу, зокрема, і в Україні.

Шоу Армин Ван Бюрена в Киеве_11
Шоу Армін Ван Бюрена у Києві

Нагадаємо, минулого року ван Бюрен виступив у Києві з грандіозним п'ятигодинним шоу під назвою Armin Only Embrace. Здивували світлові спецефекти, неймовірна атмосфера, запальна музика і танець Арміна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції