Вірусний танець із TikTok: чому всі танцюють під пісню Bloody Mary

Автор
Юлія КаранковськаЮлія Каранковська
Дата публікації
Перегляди
43к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вірусний танець із TikTok: чому всі танцюють під пісню Bloody Mary

Кадр із серіалу Тіма Бертона "Венздей"

Після перегляду цих роликів ви не лише захочете переглянути новий серіал Netflix, але й станцювати під стару пісню Леді Гаги.

Завдяки соцмережі TikTok старі та вже давно забуті пісні переживають другу хвилю популярності.

Спочатку це трапилося з ветераном української естради Степаном Гігою та його піснею "Це сон", яка розривала соцмережу креативними роликами зумерів, а ось після виходу серіалу Тіма Бертона "Венздей" відродилася з попелу й пісня Леді Гаги Bloody Mary, але в іншій обробці, швидшій.

Але що кумедно, цей трек у серіалі не з'являвся, там головна героїня, яку грає Дженна Ортега, танцює під пісню Goo Goo Muck американського панк-гурту The Cramps.

Трек же Гаги відродився через винахідливих тіктокерів, які наклали її на відео з танцем Ортеги. Так у TikTok з'явився новий тренд і активні користувачі знімають кумедні відео з танцями, як у Венздей із серіалу. Декілька креативних відео ми зібрали нижче.

@heyitsbessma Це означає, що gonna dance every party from now on #wednesday #wednesdayaddams ♬ original sound — main account got banned
@emilymeding Double trouble #wednesday #wednesdayaddams #jennaortega #addamsfamily #wednsdaydance #fakebody #fyp #dance #trend #viral #fypshi
@kilipaul Trend #foryou #fypシ #foryoupage #kilipaul❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #neemapaul #fyp #fypシ゚viral #tiktok #trending #trending #fypdongggggggg #viral #dance #philippines #usa #wednsdayaddams #wednesday #wednesdaynetflix #wednesdayaddamsedit #wednesdayvibes ♬ original sound - main account got banned
@rickypond Come Dallin ви знайдете одну роботу. Finished watching Wednesday tonight can't wait for season2 #bloopper #rickypond #dancingdad #dallinpond #fatherson #fatherandson #wednesday #netflix ♬ оригінал
@derekhough Wednesday vibes #wednesdayaddams #wednesday ♬ original sound — main account got banned
@itsnotnianaaaaa

i am obsessed with that dance scene bro. jenna killled thaaaaaattt as wednesday

♬ original sound — main account got banned

До речі, пісня Bloody Mary увійшла до другого альбому Леді Гаги Born This Way, який вийшов у травні 2011 року. Вона є баладою, де співачка захоплюється Марією Магдалиною. Завдяки шаленій популярності пісні через 11 років після релізу вона знову опинилася в чартах у всьому світі.

А якщо ви ще не встигли подивитися сам серіал, саме час це зробити, адже він зараз теж у трендах. У ньому розповідається історія про Венздей Адамс, яка навчається в академії Nevermore. Дівчині належить освоїти екстрасенсорні здібності, щоб зупинити місцевого серійного вбивцю та розкрити давню таємницю батьків.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
43к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація