Вийшла на доріжку з сином: Шерон Стоун в блискучому пальті та сукні з глибоким декольте приїхала на церемонію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

61-річна актриса Шерон Стоун продемонструвала в якій блискучій формі вона зараз перебуває, відвідавши світську церемонію.

Шерон вийшла на доріжку не сама, а в супроводі свого старшого сина - 19-річного Роена Бронштейна. Хлопець приїхав разом із зірковою матір'ю до Берліну на церемонію GQ Men of the Year Awards.

Перед фотокамерами Шерон з'явилася в блискучому довгому пальті з поясом на талії, до якого підібрала гостроносі лаковані туфлі-човники на підборах.

Шерон Стоун_1
Getty Images
Шерон Стоун з сином Роном

Під пальтом у зірки була коротка і теж блискуча сукня з глибоким декольте, на яке просто неможливо було не звернути увагу. У вухах у актриси виблискували сережки з камінням, на обличчі був насичений вечірній макіяж з блискучими тінями на повіках. Дуже ефектний образ вийшов.

Нагадаємо, у Шерон Стоун є троє названих синів. Старшого Рона вона всиновила 2000 року, коли перебувала в шлюбі з віце-президентом і редактором газети San Francisco Chronicle Філом Бронштейном. 2003 року чоловік кінозірки подав на розлучення, однак згідно з рішенням суду, Бронштейн залишився опікуном хлопчика.

Шерон Стоун_2
Getty Images
Шерон Стоун

Всі троє синів Шерон Стоун живуть разом з нею. Скоро і молодші – 14-річний Лерд і 13-річний Квін зможуть супроводжувати актрису на червоні доріжки. А поки це робить найстарший з братів.

Фотогалерея Стильні виходи Шерон Стоун (15 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції