Вийшли на прогулянку: Кеті Голмс прогулялася з підрослою донькою Сурі

Вони мило розмовляли і їли морозиво.

Актриса Кеті Голмс не з тих, хто ділиться сімейними фото або подробицями свого приватного життя, особливо після скандалу з колишнім чоловіком Томом Крузом. Тим паче вона не викладає в Мережу знімки дочки Сурі. Але ось на прогулянках їх бачать дуже часто, наприклад, вчора Кеті і Сурі заскочили фотографи, коли вони йшли Нью-Йорком.

Кэти Холмс_1
Getty Images
Кеті Голмс і Сурі

Мама і донька були одягнені в світлі кофтинки і джинси. Кеті вибрала для прогулянки бабуші болотного кольору, а Сурі білі кеди. На обличчях дівчат були захисні маски, але Сурі свою трохи опустила, адже їла морозиво.

14-річна донька Тома Круза досить сильно підросла і вже практично наздогнала свою знамениту маму.

Кэти Холмс_2
Getty Images
Кеті Голмс і Сурі

Раніше актриса була помічена в блузі з принтом polka-dot. Через тонку тканину було видно бюстгальтер актриси. Кеті заправила її в в джинси, які були злегка вільними.

Кэти Холмс_1
Getty Images
Кеті Голмс

Нагадаємо, що після розлучення Кеті Голмс і Тома Круза донька залишилася жити з матір'ю. Батько з Сурі не спілкується через заборону сайєнтологічної церкви, послідовником якої він є. Водночас з іншими своїми дітьми, яких він усиновив з колишньою дружиною Ніколь Кідман, 25-річним сином Коннором і 26-річною донькою Ізабеллою, актор підтримує взаємини, адже вони теж є послідовниками цієї релігії.

Читайте також: Покращала: Кеті Голмс в повсякденному луці вийшла на прогулянку

Фотогалерея Стиль Кеті Голмс (18 фото)

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів