Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влаштує двіж: білоруський музикант їде до Києва з новими піснями

Макс Корж виступить у столиці України.

Вже через два дні, 20 червня, білоруський музикант Макс Корж збере в Києві цілий стадіон "Динамо", щоб порадувати своїх шанувальників старими хітами та новими піснями.

Артист обіцяє, що цього вечора він влаштує справжній літній двіж, який запам'ятають всі. Відвести душу, зірвати голос, підспівуючи улюблені треки, і вдосталь послемити зможе кожен.

Макс Корж_2
Макс Корж/Прес-служба

"Україна, ви справді подумали, що це епічне літо ми зможемо провести без вас? Просто виключено!" – звернувся Макс до українських фанатів.

До речі, нещодавно Корж випустив цікавий кліп на новий трек "Контрольний". Відео побудоване на замальовках з туру музиканта США та Європою.

На рахунку Макса 5 альбомів, більше 20 кліпів, сотні концертів. А його фани збирають цілі бас-тури на концерти, будучи нині найбільшою фан-спільнотою на пострадянському просторі. При всіх своїх успіхах "малий" веде скромний спосіб життя. Він і зараз записує близькі і зрозумілі всім пісні. Макс, не змінюючи курсу, впевнено продовжує йти своїм шляхом, який веде його до футбольних стадіонів.

До речі, для Макса цей концерт буде особливим, адже кілька днів тому у нього народився син і свій виступ, нам так здається, він присвятить йому і своїй дружині.

Цю радісну новину він повідомив у своєму Instagram, де опублікував чорне-біле фото, на якому він тримає малюка і цілує крихітну ніжку. "Син! Спасибі, кохана", - написав артист під світлиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції