Вони не святкували: чому деякі зірки бойкотували День незалежності США

Дата публікації
Перегляди
8877
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вони не святкували: чому деякі зірки бойкотували День незалежності США

Фото: www.credits

Ціла низка знаменитостей вирішили цього року закенселити святкування 4 червня на знак протесту проти нової політики США щодо абортів.

Після того, як Верховний суд вирішив скасувати справу Роу проти Вейда і рішення, яке гарантувало право на аборт, у США жінки почали масово виходити на акції протесту. У цьому їх підтримували багато зірок і публічних людей. Позбавлення права на аборт жінки сприймають як жорстке обмеження їхніх права і свобод і грубе втручання у особисте життя.

Деякі зірки вирішили виступити проти рішення країни позбавити жінок права на аборт під час святкування у США Дня незалежності.

Кім і Кортні Кардашян поділилися одним і тим самим повідомленням у своїх історіях у Instagram, сказавши: "4 липня було скасовано через відсутність незалежності. З повагою, жінки".

Кеті Перрі, чия мелодія "Феєрверк" була прийнята як неофіційний гімн щорічного святкування, сказала: "Дитинко, ти феєрверк" — це 10, але у жінок у США менше прав, ніж у справжнього бенгальського вогню".

Джессіка Честейн поділилася провокаційним знімком.

Знімок вона підписала: "Щасливого Дня незалежності від мене та моїх репродуктивних прав".

Ліззо опублікувала відео, в якому пообіцяла зробити величезну пожертву до фондів абортів, щоб відсвяткувати цей день.

Вона підписала відео, в якому розповідає про своє рішення: "Святкування свободи на наших умовах. Звільнення кожного проклятого тіла".

Читайте також:

У центрі Львова оркестр влаштував музичний флешмоб до Дня Незалежності США

У центрі Львова оркестр влаштував музичний флешмоб до Дня Незалежності США

Повʼязані теми:

Наступна публікація