Все серйозно: російська економіка у реальній небезпеці – її зібрався піднімати Кіркоров
На Петербурзький економічний форум раніше приїздили серйозні бізнесмени з різних країн світу. Цього року, так би мовити, "хедлайнерами" заходу стали представники "Талібану" та Філіп Кіркоров.
© instagram.com/fkirkorov
Те, що не зможуть зробити західні санкції, візьмуть на себе, схоже, "кращі люди" Росії.
Як відомо, Філіп Кіркоров завжди був затребуваний в Україні — він знімався в українських фільмах та шоу, приїздив із концертами, підтримував дружні стосунки з багатьма представниками українського шоу-бізнесу. Тому після початку широкомасштабного вторгнення Росії до України всі завмерли, чекаючи на реакцію російської зірки.
Проте Кіркоров, який довго відмовчувався, у підсумку виступив із підтримкою політики Путіна і буквально зажадав звільнити його друга Віктора Медведчука, за що заслужив схвалення від прессекретаря Путіна. Після цього висловлювання Кіркорова засудили багато його колишніх друзів, а Маша Єфросиніна не соромилася у висловах та затаврувала співака ганьбою.
Але на Петербурзькому економічному форумі, куди приїхав Кіркоров, журналісти продовжували цікавитися думкою співака про широкомасштабне вторгнення, яке в Росії називають "спецоперацією". Кіркоров двічі уникнув відповіді і сказав:
"Це економічний форум. Я приїду на політичний форум, я відповідатиму на політичні запитання. У мене сьогодні інша місія. Я — інвестор. Ми піднімемо економіку".
Цієї миті усім, хто ще не встиг почати хвилюватися за російську економіку, мабуть, стало справді страшно.
Річ у тім, що таланти Кіркорова в галузі інвестування воістину безмежні. І титул "Інвестор року" можна було б вручати Бедросовичу майже щороку.
Перша гучна інвестиція Кіркорова, тоді ще чоловіка Алли Пугачової, гучно провалилася. Співак вклав п'ять мільйонів доларів, зароблених Пугачовою, у постановку мюзиклу "Чикаго", який "не пішов". З чуток, саме ця велика фінансова невдача і призвела до розриву екзотичної пари.
Подальші інвестиції співака були вдалими лише тоді, коли він вкладав гроші в кутюрний одяг. Кажуть, йому вдалося зібрати непогану колекцію. Інші проєкти були "один вдаліший за інший". Як результат, чутки про банкрутство та судові позови супроводжують Кіркорова вже не перший рік.
2019 року Таганський районний суд Москви частково задовольнив позов ліквідованого латвійського банку ABLV до співака Філіпа Кіркорова і ТОВ "Філіп Кіркоров Продакшн". Ще 2016 року російський співак взяв іпотеку в банку Латвії під заставу нерухомості, погасити яку Кіркоров мав до 15 травня 2019 року. Також Кіркоров брав у банку позику в розмірі 779,8 тис. євро на організацію свого шоу "Я", але кредити так і не були погашені, а керівництво банку подало позов.
У квітні 2019 року позов до "Філіп Кіркоров Продакшн" подав аеропорт Оренбурга, борг і пеня співака за договором фрахтування літака становили 17 638 рублів.
Того ж року в арбітражному суді Москви розглядалася справа за заявою від комбінату харчування "Кремлівський", якому Кіркоров рік не сплачував за обіди, якими годували його трупу, внаслідок чого співак заборгував підприємству громадського харчування 82 тис. рублів.
Приблизно тоді ж до Таганського суду Москви звернувся підприємець, чиї працівники робили ремонт у заміському особняку Філіпа. Власник будівельної фірми запевняє, що за оздоблювальні роботи співак не сплатив 7,6 млн рублів.
Станом на зараз "перспективний інвестор" Філіп Кіркоров заборгував банку "Церіх" понад 25 мільйонів рублів. Кредитна організація звернулася до Хамовницького суду Москви з позовом до музиканта. Кіркоров узяв кредит у 10 млн рублів у лютому 2015 року на два роки під 26% річних. У серпні 2015 року співак узяв ще один кредит на суму 12 млн 800 тис. рублів на тих самих умовах.
Отже, якщо ембарго на нафту і недопускання Росії на світові фінансові ринки не зажене російську економіку в труну остаточно, завжди є надія, що біля труни на неї чекатиме Філіп Кіркоров з останнім, так би мовити, цвяхом.
Читайте також: