Вся в крові і на білій постелі: MARUV представила провокаційний кліп на свій хіт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нова відеоробота розкриває історію про сирен.

Провокаційна MARUV презентувала кривавий кліп на пісню SirenSong. Саме ця композиція принесла артистці перемогу у Національному відборі на міжнародний конкурс "Євробачення-2019".

У новій відеороботі MARUV постає у сексуальному образі: у короткому шкіряному плащі, латексних лосинах і в фірмовому взутті артистки - стрипах.

MARUV_1
MARUV/Прес-служба

Потім співачка демонструє провокаційний лук у чорному боді з відвертим декольте, чорних колготах та червоних лакових туфлях, а також аутфіт - у мереживному комбінезоні.

MARUV_4
MARUV/Прес-служба

Приголомшують сцени, як оголена MARUV купається у ванні з кров'ю і як вона з дівчатами, обмазаними у кров, пристрасно пестять один одного.

MARUV_3
MARUV/Прес-служба

"У кліпі мені хотілося по-новому розкрити історію про сирен – зробити їх сучаснішими. Якщо такі створіння все ж існують, то який би вони мали вигляд у наші дні? Ми створили сучасну казку про цих міфічних істот і, я сподіваюся, що глядачеві сподобається наша інтерпретація", - прокоментувала відеороботу MARUV.

MARUV_2
MARUV/Прес-служба
MARUV_5
MARUV/Прес-служба

Ще до виходу відео запустився челендж #BANG, в рамках якого фани могли представити свої версії вірусного танцю під пісню MARUV. У своїх соцмережах танець на нього виклали Іван Дорн, Антон Савлєпов (АГОНЬ, ex-QuestPistols), гурт ViuViu, Іда Галич, Саймон (NRJ) та інші.

Нагадаємо, MARUV стала тріумфатором церемонії нагородження премією YUNA-2019, отримавши 4 статуетки у категоріях: "Відкриття року", "Найкращий дует", "Найкраща пісня іноземною мовою" і "Найкращий електронний хіт".

Залиште свій коментар

Вибір редакції