"Я не дбала про себе": Вайнона Райдер розповіла, як важко переживала розрив із Джонні Деппом

Дата публікації
Перегляди
13к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я не дбала про себе": Вайнона Райдер розповіла, як важко переживала розрив із Джонні Деппом

Фото: Getty Images

Акторка дала велике інтерв'ю журналу Harper's Bazaar. Вайнона Райдер сказала, що час після її розриву із Джонні Деппом на початку 1990-х був схожим на її фільм "Перерване життя" в реальності.

В інтерв'ю виданню Райдер згадала про період свого життя після її розриву з Джонні Деппом, з яким вона була від 1989-го до 1993 року. Пара зустрічалася близько пів року, перш ніж побратися. Закохані разом знялися у фільмі Тіма Бертона "Едвард руки-ножиці". Депп витатуював на руці фразу "Вайнона назавжди", яку потім після розставання виправив на "Вино назавжди".

За словами Райдер, час після її розставання з Деппом під тиском голлівудської слави був важким. Актриса почувалася героїнею фільму "Перерване життя", у котрому зіграла головну роль.

Фото: Getty Images


В цій екранізації мемуарів Сюзанни Кайсен, виданих 1999 року, Райдер грає дівчину-підлітка, яка проводить 18 місяців у лікарні після спроби самогубства, і зрештою у неї діагностують пограничний розлад особистості.

Актриса зізналася, що робота із психотерапевтам допомогла їй подивитися на себе збоку, переглянути своє ставлення до себе та до своєї молодості з усіма її помилками. Вайнона каже, що це допомогло їй стати добрішою до себе і зрозуміти, що в складний період свого життя вона просто перестала піклуватися про себе.

  Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація