Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як хлопчик: Крістен Стюарт у хуліганському образі приїхала на прем'єру нового фільму

29-річна актриса Крістен Стюарт була присутня на прем'єрі нового фільму зі своєю участю J. T. Leroy, яка відбулася вчора в Лос-Анджелесі.

Джастін Келлі, Крістен Стюарт, Лора Дерн, Джим Стерджесс і Келвін Гаррісон-молодший відвідали цей урочистий захід. Але найбільше нашу увагу привернула саме Крістен Стюарт.

Кристен Стюарт_4
Associated Press
Крістен Стюарт, Лора Дерн і команда фільму J. T. Leroy

На червону доріжку актриса вийшла в короткому піджаку і укорочених штанах, до яких підібрала грубі шкіряні черевики на шнурівці від Dsqaured2  З прикрас на Крістен було кілька ланцюгів з замками на шиї, схожий браслет на зап'ясті, а також кілька каблучок. Зірка зробила дуже насичений макіяж очей, а також укладку, зачесавши волосся назад.

Кристен Стюарт_3
Associated Press
Лора Дерн і Крістен Стюарт
Кристен Стюарт_1
Associated Press
Крістен Стюарт

J. T. Leroy – американський біографічний фільм, знятий Джастіном Келлі на основі мемуарів "Дівчинка-хлопчик: як я став Дж.Т". Фільм розповідає про американського письменника Джей Ті Лероя. Він став відомим у 2000-х, але виявилося, що він вигадана особистість. Цей образ створила письменниця Лора Альберт, яка насправді писала його кни;rи. У реальному житті під час публічних виходів роль Лероя грала зведена сестра чоловіка Лори – Саванна Кнуп. У фільмі роль письменниці грає Лора Дерн, а Крістен Стюарт грає роль Саванни.

Кристен Стюарт_2
Associated Press
Крістен Стюарт

Залиште свій коментар

Вибір редакції