З ніжного тюлю і з квітковою вишивкою: розглядаємо другу весільну сукню Кітті Спенсер

З ніжного тюлю і з квітковою вишивкою: розглядаємо другу весільну сукню Кітті Спенсер

Леді Кітті Спенсер / Associated Press

Племінниця принцеси Діани — леді Кітті Спенсер вибрала для своєї весільної церемонії аж чотири сукні. Дві з яких вже можна побачити на фотографіях.

До вівтаря з 62-річним мільярдером Майклом Л'юїсом 30-річна леді Кітті йшла в білосніжній сукні від кутюр від Дому Dolce & Gabbana, амбассадором якого дівчина є. Це було традиційна, максимально закрита біла сукня зі шлейфом і довгою фатою, над якою Кітті працювала разом з дизайнерами бренду.

На сторінці Dolce & Gabbana в Instagram було опубліковано фото ще однієї весільної сукні Спенсер. Це була сукня з тюлю ніжно-блакитного кольору і накидка, розшита яскравими квітами. Сукня була доповнена розкішним кольє з камінням на шиї і масивними сережками. Зачіску Кітті також доповнювала квітка.

На весільній церемонії, яка відбулася в Римі не був присутній батько Кітті Спенсер — Чарльз Спенсер. Минулого місяця в одному з інтерв'ю чоловік повідомив, що страждає від хворобливої травми плеча, яка обмежує його свободу пересування. До вівтаря наречену вели її брати Луї Спенсер, віконт Олторп і Семюел Ейткен. Серед гостей церемонії також були співачка і подруга леді Кітті — Піксі Лотт і Марк Френсіс ВанДеллен. А ось нікого з членів британської королівської сім'ї на святі не було.

Леді Кітті Спенсер / Associated Press

Читайте також: Їй сьогодні 30: як змінювався стиль племінниці принцеси Діани — леді Кітті Спенсер

Наступна публікація