Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Залишайтеся активними: Олеся Стефанко розповіла про свої тренування під час вагітності

Залишайтеся активними: Олеся Стефанко розповіла про свої тренування під час вагітності

Олеся Стефанко наголошує на тому, що тренуватися дуже важливо для вагітної жінки.

"Міс Україна Всесвіт" зізналася у своєму Instagram, що зараз тренування не приносять їй стільки радості, як раніше, і розповіла докладніше чому. Дівчина каже, що про тренуваннях її найчастіше запитують шанувальники.

"Важко тренуватися під час вагітності? Якщо чесно, це дійсно складно. Я активно тренувалася протягом багатьох років і не очікувала, що під час вагітності мої тренування стануть проблематичними. Я стала набагато слабкішою, здається, моя енергія просто кудись зникла. Я почала почуватися втомленою набагато швидше. Тим не менш, я розумію і приймаю всі ці зміни, тому що зараз у мого тіла дуже важлива і важка задача...", - говорить Стефанко.

Олеся Стефанко
Instagram Олесі Стефанко
Олеся Стефанко

Раніше модель ділилася з фоловерами кількома вправами, які продовжує виконувати навіть, якщо їй дуже хочеться просто весь день лежати на дивані.

"Мені вдалося знайти мотивацію для продовження тренувань, оскільки я хочу підтримувати свою фізичну активність і здоров'я, особливо під час карантину. У мене просте правило – я тренуюся, тільки якщо у мене є енергія. Почуття після тренувань також змінилися: до вагітності я відчувала себе такою енергійною і задоволеною, і тепер я найбільше хочу лягти на диван", - каже модель.

Олеся Стефанко_2
Instagram Олесі Стефанко
Олеся Стефанко

Незважаючи на деякі труднощі, з якими зіткнулася Олеся Стефанко, дівчина не сумує. Вона радить усім жінкам залишатися активними і зробити фізичні навантаження частиною свого життя.

Читайте також: В очікуванні дива: зірки, які скоро стануть батьками

Фотогалерея "Міс Україна Всесвіт 2011" Олеся Стефанко чекає на первістка (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції