Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Беверлі-Гіллз 90210", яка бореться з онкологією, поділилася сумною новиною

48-річна актриса Шеннен Доерті поділилася з шанувальниками дуже сумною новиною.

Шеннен відвідала шоу Good Morning America, де відверто розповіла, що у неї знову діагностований рак і на цей раз четвертого ступеня. Актриса приїхала на шоу, щоб особисто розповісти світу правду, щоб її шанувальники дізналися про це з її вуст, а не з газет, повідомляє Daily Mail.

Шеннен Доэрти_2
Getty Images
Шеннен Доерті

2015 року у Доерті був діагностований рак молочної залози. А на початку минулого року зірка дізналася, що рак знову повернувся в більш агресивній формі. В інтерв'ю на шоу Шеннен розповіла, що найбільше боялася розповісти про нього своїй матері Розі і чоловікові Курту Ісваринко. "Я скам'яніла і була дуже налякана", - згадує Доерті.

Незважаючи на страшний діагноз Шеннен Доерті погодилася зніматися в продовженні серіалу "Беверлі-Гіллз 90210". Це рішення актриса прийняла після раптової смерті Люка Перрі в березні 2019 року. Доерті каже, що це було найменше, що вона могла зробити в пам'ять про друга і колегу.

Шеннен Доэрти_1
Getty Images
Шеннен Доерті і команда "Беверлі-Гіллз 90210"

"Іноді я запитую себе - чому я? Чому саме я? За що? І тут же відповідаю сама собі - ну а хто ще? Ніхто не заслуговує такого...", - сказала актриса. І зазначила, що хоче довести людям, у яких був діагностований рак четвертого ступеня, що їм ще є чим зайнятися в житті. І потрібно боротися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції